Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25 жылдығымен!

15 Желтоқсан 2016

Алдында акт залында Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған салтанатты жиналыс өтті.

Университет ректоры Р.С. Досмағамбетова өз сөзінде біздің мемлекетіміздің негізгі даму кезеңдерін және қазіргі жағдайын атап өтті.

Әрі қарай марапаттау рәсімі өтті.

Көпжылдық адал еңбегі мен Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің күнін мерекелеуге байланысты ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің «Денсаулык сақтау ісіне қосқан үлесі үшін» төсбелгісіменмарапатталады:

- №1 хиругиялық аурулар кафедрасының доценті, м.ғ.к. Бегежанов Бахит Абугалисинович.

- Клиникалық фармакология және дәлелдік медицина кафедрасының доценті, м.ғ.к. Кемелова Гульшат Сейтмуратовна.

«Денсаулық сақтау ісінің үздігі» төсбелгісіменмарапатталады

- Нейрохирургия курсы бар №3 жалпы дәрігерлік практика, мейірбике ісі кафедрасының доценті Омаркулов Бауыржан Каденович.

- Терапевтикалық және ортопедиялық стоматология кафедрасының ассистенті Тусбаев Марат Галимович.

Көпжылдық және адал еңбегі үшін«Еңбек ардагері»төсбелгісіменмарапатталады:

- Балалар инфекциялық аурулары кафедрасының ассистенті, м.ғ.к. Стариков Юрий Григорьевич.

Денсаулық сақтау жүйесіндегі мінсіз еңбегі, жеке үлесі үшін және  Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің күнін мерекелеуге байланысты ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Құрмет грамотасымен марапатталады:

-  Экономика және қаржы департаментінің директор орынбасары Пшыкова  Галина Владимировна.

ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің алғыс хатыменмарапатталады:

- Экономика және қаржы департаментінің экономисіНабиева Дана Амиыновна.

Қазақстан Республикасының қоғамдық-саяси өміріне белсенді қатысқаны үшін және ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына орай «Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне жиырма бес жыл» Мерейтойлық медалімен марапатталады:

- Ұлттық ғылым академиясының академигі, м.ғ.д., профессор, визуалды диагностика кафедрасының меңгерушісі, Алиякпаров Макаш Тыныштыкпаевич.

- Экономика және қаржы департаментінің директоры Мейрманова Рыскуль Байызкызы.

- Профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің деканы, м.ғ.д., профессор Приз Владимир Николаевич.

- №1 ішкі аурулар кафедрасының меңгерушісі, м.ғ.д., профессор Тайжанова Дана Жумагалиевна.

- Молекулярлық биология және медициналық генетика кафедрасының меңгерушісі,  м.ғ.д., профессор Култанов Берикбай Жукенович.

- стратегиялық даму бөлімінің бастығы, б.ғ.к. Муратова Алма Зульфухаровна.

- Жалпы медицина және, стоматология факультетінің декан орынбасары,  Елубаева Марал Куандыковна.

- Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасының аға оқытушысы Ломан Надежда Филипповна.

Облыстың қоғамдық-саяси өміріне белсенді қатысқаны және жаңа қазақстандық қоғамды қалыптастыру ісіндегі жеке еңбек және шығармашылық үлесі үшін  Қарағанды облысы әкімінің құрмет грамотасымен марапатталады:

- Ғылыми және инновациялық қызмет менеджменті бөлімінің сарапшы-патент жүргізушісі Чичканова Анастасия Николаевна.

Облыстың қоғамдық-саяси өміріне белсенді қатысқаны және жаңа қазақстандық қоғамды қалыптастыру ісіндегі жеке еңбек және шығармашылық үлесі үшін  Қарағанды облысы әкімінің алғыс хатымен марапатталады:

- Виварий меңгерушісі Ауезова Магмур Халиловна.

Облыстың қоғамдық-саяси өміріне белсенді қатысқаны және жаңа қазақстандық қоғамды қалыптастыру ісіндегі жеке еңбек және шығармашылық үлесі үшін  Қарағанды қаласы әкімінің құрмет грамотасымен марапатталады:

- Ғылыми және инновациялық қызмет менеджменті бөлімінің басшысы, х.ғ.к. Едильбаева Танзира Токтархановна.

Облыстың қоғамдық-саяси өміріне белсенді қатысқаны және жаңа қазақстандық қоғамды қалыптастыру ісіндегі жеке еңбек және шығармашылық үлесі үшін  Қарағанды қаласы әкімінің алғыс хатымен марапатталады:

- Қоғамдық тамақтану комбинатының меңгерушісі Алексанова Галина Михайловна.

Облыстық әлеуметтік – экономикалық дамуына, мәдени, рухани келбетінің қалыптасуына және аймағымызда тіл саясатын жүзеге асыруға сүбелі үлес қосып, мемлекет алдындағы міндетін адал да қалтқысыз атқарған еңбегі үшін Қарағанды облысының Тілдерді дамыту басқармасының Құрмет грамотасыменмарапатталады

- Қазақ тілі кафедрасының меңгерушісі, фил.ғ.к. Маретбаева Марина Абильжановна.

- № 1 хирургиялық аурулар кафедрасының ассистенті, м.ғ.к.  Дарменов Ергали Нурмахамбетович.

- Қазақ тілі кафедрасының аға оқытушысы Алпысова Айман Кикимовна.

- Медициналық білім беру бөлімінің оқытушысы  Жолданова Дильнура Маратовна.

2016 жылдың 5 желтоқсанындағы ректордың №1718 бұйрығымен жооның барлық қызметкерлері ақшалай сыйақыландырылды.

Ресми бөлімнен кейін концерт көрсетілді. Университеттің көркем өнерпаздар үйірмелері алуан-түрлі бағдарламаны көрсетті: Қазақстанның халықтық өнері және заманауи эстрадасы.

Көрермендер солистердің вокалымен, домбыраның әуенді дыбыстауымен және әдемі қазақ билерімен мәз-мейрам болды. Концертке университет профессорлық-оқытушылық құрамы, қызметкерлер және стуеденттер келді.