PhD курсның бағдарламасы: RESEARCH METODOLOGY

13 Желтоқсан 2016

2016 жылдың 28 қарашасынан 9 желтоқсан аралығында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде Хорватиядағы Загреб Медицина университетінің медицина докторы, фармакология профессоры, PhD бағдарламасы директоры, еңбек сіңірген  профессоры Здравко Лацковичтың қатысуымен PhD докторанттарға арналған PhD курс бағдарламасы: RESEARCH METODOLOGY өтті.

PhD курс барысында докторанттар абстракттар жазу, постерлер дайындау, зерттеулерді талдау дағдыларын игерді. Профессор абстаркттарды жазудың қазіргі заманауи әдістерінің артықшылығы мен маңыздылығы туралы айтты.

2016 жылдың 9 желтоқсанында «PhD күні» өтті. Бұл іс-шара өзіне докторанттардың зерттеулері бойынша стендтік және ауызша баяндамалардан тұрды.

Докторанттармен стендттік сессияға жұмыстар даярланды.

Нәтижесінде үздік абстракт және постер таңдалып, авторлары дипломмен марапатталды. Барлық қатысушыларға сертификаттар тапсырылды.