ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!!!

13 Желтоқсан 2016

Қарағанды мемлекеттік медицина университеті 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (Ph.D.) ғылыми дәрежесін алу үшін Диссертациялық кеңесі докторанттар Колесникова Евгения  Александровнаны (ғылыми кеңесшілері Л.Е.Муравлёва, б.ғ.д., профессор, ҚММУ биологиялық химия кафедрасы меңгерушісі, Серго Табагари, PhD, профессор, Давида Твилдиани атындындағы Медицина университеті, Тбилиси қ., Грузия) және Матюшко Дмитрий Николаевичті (ғылыми кеңесшілері Е.М.Тургунов,  м.ғ.д., профессор, ҚММУ №2 хирургиялық аурулар  кафедрасының меңгерушісі, Александр Злотник, PhD, профессор, Бен Гурион университеті, Сорока университеттік медицина орталығы  (Беэр-Шева қ., Израиль) 6D110100-Медицина мамандығы бойынша философия докторы (PhD) дәрежесі берілуімен шын жүректен құттықтаймыз! (Комитет Төрағасының «Философия докторы (PhD) дәрежесін беру туралы» 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 1271 бұйрығы).