Факультетаралық лигаларының КТК

05 Желтоқсан 2016

Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім университетте алғаш рет Факультетаралық лигалардың КТК ұйымдастырды.

Сол кеште ҚММУ сахнасында үш студенттік команда Группа крови», «ЖалюзИ» және «International» ең үздік көңілді және тапқырлар лауазымына таласты.

КТК келген көрермендер өткізген уақыттары үшін өкінбеді. Командалар өте жоғары деңгейде болды, көңілді қойылымдар өзекті тақырыптардағы әзілдермен алмасты: жанұя, спорт, Америкадағы сайлау. Әрине медициналық тақырыптағы әзілдері де қатып кетті: терапевтің қабылдауындағы бірінші курс студенті, еңбек және қорғанысқа бірінші курстың дайындығын тексеру, жақсы оқитын студенттің нашар оқитын студенттен айырмашылығы және басқалар. Мысалға "Группы крови"-дің КТКшылары клубтағы жағдайда өздерін қалай ұстау қажеттігі жайында. "International" командасы барлық ұлттың адамдарын бейбітшілікте және келісімде өмір сүруге шақырды.

Сонымен қатар, командалардың қатысушыларының тамаша дауыс иелері және гитарада асқан шеберлікпен ойнайтындықтарын айтып кеткім келеді.

ҚММУ Факултетаралық лигасы КТК ойындарының қатысуышы атануға, университет командасы қатарына шақырады. Келіңіздер, біз сіздерді күтеміз!

Ерсайын Мусабаев

Факультетаралық лигалары КТК жетекшісі.