«Орталық жүйке жүйесінің дегенеративті аурулар»пәнаралық конференция

14 Қараша 2016

2016 жылдың 8 қарашасында Психиатрия және наркология кафедрасында «Неврология» «Психиатрия және наркология» және «Коммуникативті дағдылар  және психология негіздері» «Орталық жүйке жүйесінің дегенеративті аурулар» тақырыбы бойынша пәнаралық конференция өткізілді.

ЖДТ және ІА бағыты бойынша дәрігер- интерндер және Жалпы медицина мамандығы бойынша 1,5 курс студенттері конференцияға белсенді қатысты. Көрсетілген нозологиялық формалармен науқастарды емдеу және этиопатогенездің  заманауи көзқарасына сәйкес 11 баяндама оқылды, тәжірибеден клиникалық жағдайлар ұсынылды.Баяндамалар қазақша, орысша және ағылшын тілдерінде оқылды. Осы топтарды оқытатын мұғалімдер жұмысқа жауапты болды. Конференцияның мақсаты тиімді нысандарды құру, пәнаралық өзара іс-қимыл дайындау кезінде оқу процесінде білім алушылар мен пәндерді оқыту сапасын арттыру. Конференция жұмысының барысында "емдеу және өзекті мәселелердің диагностикасы  туралы пәнаралық пікірталас құрылды, сонымен қатар психикалық және неврологиялық бұзылыстардың алдын алу қарастырылды.

Конференция кезінде студенттердің ғылыми-зерттеу дағдыларының дамуына септігін қосты, RBL дағдысын, шығармашылық әлеуетін дамытуға , тапсырмаларды орындау кезінде пәнаралық байланыстарын қолдануға және клиникалық ойлаудың дамуына ықпалын тигізді.

Конференцияға қатысушыларға сертификаттар тапсырылды.