«Нұр Отан» партиясының кубогіне дебат турнирі

01 Қараша 2016

22 - қазанда «Нұр Отан» партиясының кубогіне XIV облыстық дебат турнирі болып өтті. Іріктеу турнирінің басты мақсаты болып талқылауды жүргізе алатын, өз көзқарасын білдіре алатын, сауатты және өз командасының қызығушылығын дәлелдеп қорғай алатын жас саясаткерлерді қолдау және табу.

Қарағанды мемлекеттік медицина университетінен «Намыс» және «Insight» пікірталас клубының қатысушыары қатысты.

Турнирдің тақырыбы болып бірауыздан ҚР Конституциясы тақырыбы таңдап алынды. Командаларға мемлекеттің негізгі заңдарына өздерінің жобаларын енгізуге және заң шығарушылық атмосферасын құру ұсынылды.

Қызу дебаттың қорытындысы бойынша, барлық қатысушылар өздерін еліміздің заң жобаларын бекітетін депутаттар секілді сезінді. Білікті әділ-қазылардың шешімімен орындар келесідей бөлінді:

II орын - Савин Никита(2-031 ЖМ) және Қасымов Азамат (2-004 Стом),  б «INSIGHT» пікірталас клубы.

I орын - Жайбағысова Надира (3-001 Фарм) және Зарлықова Ұлжан (4-047 ЖМ), «Намыс» пікірталас клубы.

«Намыс» пікірталас клубының командасы Астанаға республикалық дебат турниріне жолдама ұтып алды.

Барлық жеңімпаздар грамоталармен және естелік сыйлықтармен марапатталды.

Фисенко Игорь (4-081 ОМ)

«INSIGHT» пікірталас клубының жетекшісі.