Қарағанды студенттері Альянсының XII слеті
06 Қаңтар 2017
26 желтоқсан күні Қарағанды Политехникалық колледжінде Қарағанды студенттері Альянсының ХІІ слеті өтті.
Жаңа 2017 жылмен құттықтаймыз!
05 Қаңтар 2017
2017 жыл да жақындап қалды. Осы мерекенің қарсаңында СӨӨБК Профилактикалық медицина,биология және фармация факультеті кеш өткізді. 121 - аудитория қатты өзгерді: әсем мишуралар, неше түрлі шарлар, әсіресе, шырша көңіл-күйді көтерді.
«Музыка жүрек ғанибеті...»
05 Қаңтар 2017
2016 жылдың 23 желтоқсанында «Шалқыма» концерт залында Тәттімбет атындағы Академиялық оркестр мен Қарағанды ​​мемлекеттік медицина университетінің бірлескен «Музыка жүрек ғанибеті...» атты концерті болып өтті.
Биологиялық химия кафедрасының студенттер ғылыми үйірмесінің отырысы
05 Қаңтар 2017
2017 жылдың 24 желтоқсанында биологиялық химия кафедрасында студенттер ғылыми үйірмесінің кезекті отырысы өтті. СҒҮ отырысында жалпы медицина факультетінің 2- курс студенттері В. Киричек (2-036 т.), К. Дацко (2-038 т.), Ж. Амирова (2-040 т.), Э. Қадыр (2-038 т.), А. Крылов (2-040 т.) баяндама жасады.
Жүректен жүрекке
05 Қаңтар 2017
30 желтоқсанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім «Жұлдыз» Жастар денсаулық орталығымен балалар үйінің балалары үшін жаңа жылдық ертеңгілік ұйымдастырды.
Жақсы дәстүр!
04 Қаңтар 2017
Қарағанды ​​мемлекеттік медицина университетінің студенттері үшін университеттің ректоры, профессор Досмағамбетова Раушан Сұлтанқызымен кездесу жақсы дәстүрге айналды.
Ұстаз-ұлы тұлға
04 Қаңтар 2017
Ұстаз - ұлағатты есім. Шәкірттерін білім нәрімен сусындатып, тәлім- тәрбие беру, жақсы қасиеттерді бойына дарытып, адамгершілік рухта бағыт- бағдар беруде ұстаздың рөлі зор. Әсіресе, тек білім жағынан ғана емес, өмірлік рухани құндылықтарды шәкірттерінің бойына сіңіре білгенін ерекше айтып өтеміз.
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік Күні
30 Желтоқсан 2016
1991 жылы 16 желтоқсан күні, біз Қазақстан елі, егемендік пен еркіндікті таңдай отырып, дербес зайырлы мемлекет ретінде әлемге танылдық. Мемлекетіміздің тәуелсіздігі – бұл халқымыздың ең басты құндылығы.
Әр үйге Жаңа жыл
29 Желтоқсан 2016
26 желтоқсанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім театр өнері үйірмесінің қатысушыларымен Даму мүмкіншіліктері шектеулі балаларға арналған балалар үйіне барып қайтты.
Балалар үйіндегі мереке.
29 Желтоқсан 2016
25 желтоқсанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім Ынталы студенттер клубымен Даму мүмкіншіліктері шектеулі балаларға арналған балалар үйінің тәрбиеленушілеріне концерттік бағдарламаны ұйымдастырды.