Үздіксіз кәсіби білімнің Ресей медицина академиясындағы академиялық ұтқырлығы ( Мәскеу қаласы)
23 Қаңтар 2017
04.10.16 ж. - 30.12.16 ж. академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша 7-ші курстың интерн-терапевттері Кайралапова Алтынай мен Мешелова Алтын Мәскеу қаласындағы үздіксіз кәсіби білімнің Ресей медицина академиясына (ҮКБРМА) жіберілді.
Универсиада 2017
20 Қаңтар 2017
29 қаңтардан 8 ақпан аралығында Алматы қаласында XXVIII Дүниежүзілік қысқы Универсиадасы өтеді.
«Бірлік» - чемпион!
18 Қаңтар 2017
2014 жылдың сәуірінде ҚММУ футбол жанкүйерлері керемет сыйлыққа ие болды – жатақханалар командалары арасындағы университет чемпионатына қатысу. Екі жылдан астам уақыт ішінде жаңа турнир өзін өзі көрсетіп, жанкүйерлер армиясын жинады.
Клиникалық жағдайға (CBL) негізделген пәнаралық сабақ.
18 Қаңтар 2017
2016 жылдың 27 желтоқсанында Қарағанды мемлекеттік медициналық университетінің «психиатрия, наркология және неврология» кафедралары бірлесе отырып, Жалпы медицина факультеті 5 курс студенттерінің пәнаралық сабағы өткізілді.
Балаларға қуаныш сыйлаймыз
11 Қаңтар 2017
Жаңа жыл қарсаңында Интернатура факультетінің СӨӨБК өздерінің жаңа жылдық ертегілік қойылымымен «Ботагөз» балалар үйіне барып қайтты. Балаларға арналған қойылым «Бір, екі, үш – шырша жарқыра!» деген атаумен өткізілді.
МАСТЕР-КЛАСС ТӘЖІРИБЕДЕГІ ДӘРІГЕРГЕ КӨМЕК
11 Қаңтар 2017
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің № 1 ішкі аурулар кафедрасының оқытушылары 2016 жылдың желтоқсанында бірінші қатардағы тәжірибедегі дәрігерлер үшін «Тәжірибедегі дәрігерге көмек: коморбидті жағдайға ұшыраған және жүктілерде жиі кездесетін ауруларды анықтаудан дұрыс емдеуге дейін» мастер класы ұйымдастырылып, өткізілді.
Жылулық сыйлағымыз келеді
11 Қаңтар 2017
Жаңа жылды тойлау қарсаңында №3 ішкі аурулар кафедрасының студенті Сарлыбаева Викторияның бастамасымен 6-082, 6083, 7-033топтары интерндерінің қатысуымен Қызыл Жартыай ауруханасының қамқорына алынғандар үшін қайырымдылық науқаны ұйымдастырылды.
Тәуелсіздік жылдарындағы медицинаның және еліміздің жетістіктері
11 Қаңтар 2017
2016 жылдың 20 желтоқсанында №2 балалар аурулары кафедрасы базасында облыстық балалар клиникалық ауруханасында бірнеше атаулы оқиғаға арналған мерекелік кеш өтті,бұлар:Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдығы,Қазақ хандығының бес жүз елу жылдығы, сондай-ақ ,университеттегі қазақ тілі апталығы.
«ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНДА ИНФЕКЦИЯЛАРҒА ҚАРСЫ ҚЫЗМЕТТІ ЖЕТІЛДІРУ СТРАТЕГИЯСЫ» АТТЫ РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ҒЫЛЫМИ-ТӘЖІРИБЕЛІК КОНФЕРЕНЦИЯ
06 Қаңтар 2017
2016 жылдың 15 желтоқсанында ҚР ДСӘДМ «Дәрігер инфекционистер қоғамы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің, «Астана медициналық университеті» АҚқатысуымен және Астана қаласының Қалалық балалар жұқпалы аурулары ауруханасы базасында«Қазақстан Республикасында инфекцияларға қарсы қызметті жетілдіру стратегиясы» атты Республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция ұйымдастырылды және өткізілді.
Біздің ғылыми зертттеу қызметінде алғашқы тәжірибиеміз
06 Қаңтар 2017
Өкінішке орай «№1 Ішкі аурулар кафедрасына» келгенге дейін, біз медицина университетінде 4 жыл оқып, ғылыми-зерттеу қызметпен айналыспадық. Пәнді зерттеу сапарымыз Қарағанды қаласының Облыстық клиникалық аурухананың гематология бөлімінде басталды. Yлкен қызығушылықпен біз қантүзу тінінің ауруларын зерттедік.