«ҚММУ - 2017» қалалық пәндер олимпиадасы
06 Ақпан 2017
2017 жылдың 26 қаңтарында Қарағанды қалалық мектептері оқушыларының арасында биология және химия пәндерінен III қалалық пәндер олимпиадасы өткізілді.
Денсаулық спартакиадасы
06 Ақпан 2017
ҚММУ-де 20 қаңтарда ҚММУ қызметкерлері мен профессорлық-оқытушылық құрамының ХХХХIII Спартакиадасының жабылу салтанаты болып өтті.
Балалардағы пневмонияның диагностикаға және шұғыл терапияның тактикасына қолданылатын заманауи тәсілдер
03 Ақпан 2017
№1 және 2 Балалар аурулары кафедралары тәжірибелік денсаулық сақтау дәрігерлері және кафедра қызметкерлері, интерндерге арналған кафедрааралық оқыту семинарын өткізді. Cеминар барысында өзекті мәселелер, балалардағы аурулардың емі және диагностикасы талқыланды.
Талапкерлерді қолдау!
01 Ақпан 2017
2017 жылдың қаңтар айының 21 және 28 жұлдыздарында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің «Қазақстан тарихы және ӘСП» кафедрасының доценттері Т.Д. Омаров, Б.Ғ. Нұғман, А.Е. Даниярова және А.К. Айтжановалар Қарағанды қаласындағы №93 гимназияның 11-сынып оқушылыры арасында, Қарағанды мемлекеттік медицина университетіне түсу үшін кәсіби бағыт-бағдар беру мақсатымен сәтті жұмыстар жүргізді.
Денсаулық — зор байлық.
01 Ақпан 2017
"Дәрігер - арыстандай айбатты, қыздай икемді, анадай мейірімді болуы керек"
«Кәсіптер әлеміндегі түлек - 2017» кәсіби бағдарланған білім беру көрмесі
31 Қаңтар 2017
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың «Нұрлы жол – Келешекке жол» атты Жолдауына сәйкес № 5 орта білім беру мектебінің ресурстық орталығында 2017 жылдың 20 қаңтарында 9-11 сынып оқушыларына арналған педагогикалық және ата – аналар қауымы «Кәсіптер әлеміндегі түлек - 2017»
Команда құру
30 Қаңтар 2017
Тұлғалық даму және біліктіліктерін арттыру шеңберінде ҚММУ ӘБП қызметкерлері «Команда құру» семинар-тренингіне қатысты.
Жеңіл атлетикалық турнирдегі жеңіс
30 Қаңтар 2017
Жаңа жыл қарсаңында Қарағандының жеңіл атлетикалық манежінде Қарағанды облысы жаттықтырушыларын еске алуға арналған жеңіл атлетикадан облыстық турнир өтті. Жарысқа Қарағанды, Теміртау, Абай, Саран және Шахтинсктен 250 жуық спортшы қатысты.
Алау Эстафетасы
26 Қаңтар 2017
Қарағанды қаласында өтіп жатқан XXVIII Дүниежүзілік қысқы Универсиаданың «Алау эстафетасы» ҚММУ қызығушылығын тудырды.
«Педагогикалық біліктілікті арттыру»
26 Қаңтар 2017
Медициналық ЖОО-дағы оқытушылардың педагогикалық біліктілігін арттыру курсы бағдарламасы бойынша оқу маған не берді?