Денсаулық спартакиадасы

06 Ақпан 2017

ҚММУ-де 20 қаңтарда  ҚММУ қызметкерлері мен профессорлық-оқытушылық құрамының ХХХХIII Спартакиадасының жабылу салтанаты болып өтті.

1973 жылдан ЖОО оқытушылары және қызметкерлерінің жыл сайынғы жарысын өткізу керемет дәстүрге айналды. Әр қыс сайын шаңғы трассасында және университеттің спорт залында денсаулық спартакидасы өтеді.

ХХХХIII Спартакидасының жарысына 5 команда қатысты: өткен жылдың чемпионы «ҮКДФ» командасы, «Ректорат» құрама командасы, сонымен қатар, «ПМБ және Ф», «Интернатура» және «ЖМ және С» факультеттерінің командалары.

Жарыс қаңтардың 18 – 20 күндері спорттың 8 түрі бойынша өтті: үстел теннисі, шахмат, дойбы, тоғызқұмалақ, шаңғы жарысы, мылтықтан ату, волейбол және футбол.

Жалпы медицина және стоматология факульеті спартакиаданың жеңімпазы атанды, күміс Интернатура командасына бұйырды, қоланы ПМБ және Ф факультетінің командасы жеңіп алды.

ҚММУ қызметкерлері мен профессорлық-оқытушылық құрамының

ХХХХIII Спартакидасының

қорытынды кестесі