М. Оспанов атындағы Батыс-Қазақстан мемлекеттік медицина университетіндегі академиялық ұтқырлық
20 Ақпан 2017
М. Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университеті (М. Оспанов атындағы БҚММУ) мен Қарағанды мемлекеттік медицина университеті (ҚММУ) арасындағы профессорлық-оқытушылық құрамның академиялық ұтқырлық бағдарламасын тәжірибе жүзінде іске асыру мақсатында, 30.01.2017-08.02.2017жж. аралығында ҚММУ №1
ХИРУРГИЯ БОЙЫНША ҚММУ СТУДЕНТТЕРІ АРАСЫНДАҒЫ ОЛИМПИАДА 2017
16 Ақпан 2017
2016 жылдың Қарашасы және 2017 жылдың Ақпан аралығында Қарағанды облысының Хирургиялық қауымдастығының президенті, профессор Е. М. Тұрғыновтың басшылығымен Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің 3-6 студенттері арасында хирургиядан олимпиада өтті.
Әскери бөлімдегі концерт
16 Ақпан 2017
6 ақпан күні Жастармен жұмыс бөлімі ҚММУ шығармашылық ұжымдарымен бірлесіп Спасск кентіндегі 36352 ә/б шұғыл қызметтегі әскери борышын өтеушілерге арналған мерекелік концерт өткізді.
Ғылыми-бағыттап оқыту онлайн семинары
16 Ақпан 2017
2017 жылдың 14 ақпан күні Инновациалық технологиялар трансферті орталығында Ғылыми – бағыттап оқытуды енгізу бойынша онлайн семинар ұйымдастырылды. Семинар модераторы Әулие Герг (Ұлыбритания) университетінің докторы Элла Полтон болды.
Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің Депутаттарымен Кездесу
16 Ақпан 2017
2017 жылғы 6 ақпан күні конституциялық реформаларды талқылау және Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың «Қазақстанның үшінші жаңғыруы- жаһандық бәсекеге қабілеттілік»
«Самрұқ» Студенттік Республикасының саяхаты.
15 Ақпан 2017
Бәріңізге сәлем!4 ақпан күні ,біз, «Самұрық» белсенділері, мәдениет министрлігі Достық үйінде қонақта болдық. Ол жерде Литва, Румыния, Германия және Армения елдерінің мәдениетімен, салт-дәстүрлерімен және өмір сүру мәдениетімен таныстық. Әр ел өз мемлекетінің мәдениетінің алуантүрлілігімен таныстырды.
Қалыптасқан дәстүр
15 Ақпан 2017
Ардагер...бұл сөз бізге ерте заманнан келген болатын. Ардагер атағын қария солдаттар мен қоғамда құрметі бар азаматтар алатын. Ғасырлар өте «ардагер» сөзі біздің уақытта да өз мағынасын жоғалтқан емес.
Қайырымдылық әлемді құтқарады
14 Ақпан 2017
2017 жылғы ақпанның 9 күні Халықаралық стоматологтар күніне орай, балалар жасындағы стоматология және хирургиялық стоматология кафедрасының тәлімгері Б.Б. Аймуханбетов және Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің интернатура факультеті интерндері Қарағанды қаласында «Ботакөз» балалар үйінде мерекелік іс-шара өткізді.
Research – based learning (RBL) – психикалық және мінез-құлық бұзылыстарының емдеу және диагностикасы, клиникалық хаттамаларды енгізу
13 Ақпан 2017
2017 жылдың 1 ақпан айында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің Психиатрия және наркология кафедрасында ғылыми жобаларды қорғау Research – based learning(RBL) қағидаларды пайдалану арқылы Жалпы медицина және стоматология факультетінің 7 курс студенттерінің қатысуымен өткізілді.
Спорт – денсаулық кепілі.
07 Ақпан 2017
Жыл сайын университетіміздің қабырғасында профессорлық-оқытушылық құрам мен қызметкерлердің қатысуымен спартакиада өткізіліп тұрады. Биыл бұл шараға жалпы медицина және стоматология факультетінің барлық қызметкері бір адамдай ат салысты, оның ішінде факультет декандары мен декан орынбасарлары