«Біз жұлдыздарды жарқыратамыз»
03 Наурыз 2017
Ерекше дауыс иелерінің өнері, көңілден шығатын әзілдер мен әсем билер – бұлардың барлығы ҚММУ бас корпусының қабырғасында №1 ішкі аурулар кафедрасының 6-курс интерндерінің жүргізген «Біз жұлдыздарды жандырамыз» атты жарқын және естен кетпестей концертінен басты көріністер.
Студенттердің таңдауы бойынша (SSC) ғылыми-зерттеу жобаларын енгізу тренингі
02 Наурыз 2017
2017 жылдың 27-28 ақпанында Инновациялық технологиялар трансферті орталығы ғылыми-бағытталған оқытуды (RBL)
ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!
01 Наурыз 2017
Профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің деканаты «Медициналық – профилактикалық іс» мамандығының 4 - курс, 4-002 топ студенті Ұзақбаев Нұржанды “EXPO - 2017” Халықаралық көрмесіне арналған Қарағанды облысы әкімінің жүлдесі үшін өткен студент жастар арасындағы XI Спартакиадада «Қазақ күресінен» 74 кг салмағында II орын алғаны үшін құттықтайды!
ҚММУ Ректорының тұңғыш балы
01 Наурыз 2017
17 ақпан, 2017 жылы «VillaBorghese» мейрамхана кешенінде біздің университеттің тарихында тұңғыш Ректор балы болып өтті.
Оқушылардың клиникалық және тәжірибелік дағдыларын қалыптастыру
28 Ақпан 2017
2017 ж. 21 ақпанда «Оқушылардың клиникалық және тәжірибелік дағдыларын қалыптастыру» тақырыбына арналған ғылыми-әдістемелік семинар өтті.
«Болашақ» Академиясындағы академиялық ұтқырлық
28 Ақпан 2017
Профессорлық-оқытушылық құрамның академиялық ұтқырлық бағдарламасының аясында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің фармацевтикалық пәндер және химия кафедрасы доцентінің м.а. фарм.ғ.к.,Медешова Айгүл Тұрдыханқызы 01.02.2017-15.02.2017жж. аралығында «Болашақ» Академиясында (Қарағанды қ.) оқу сабақтарын өткізді.
2017 жылғы бакалавриат түлектерінің Талдықорған қалалық медицина колледжінің директорымен кездесуі
28 Ақпан 2017
«MED talks» конференциясы – ұтқыр ойлар мен сыңдарлы талқылаулар алаңы
24 Ақпан 2017
2016 жылдың қараша айынан бері,жалпы медицина және стоматология факультет Студенттерінің өзін-өзі басқару комитеті«TED»«Таратуға тұрарлық идеялар»стилінде құрылған (www.ted.com)«MED talks» конференциясынай сайын өткізуде. «MED talks» конференциясына әр түрлі курс және факультет студенттері жиналып, 15 минуттың ішінде әрқайсысы көрермендер алдында өз ойларымен, тәжірибелерімен және көзқарастарымен бөліседі.
Ресей балалар инфекционистерінің XV «Жұқпалы аурулар патологиясы мен вакцинопрофилактикасының өзекті мәселелері» Конгресі.
22 Ақпан 2017
08.12.16 -10.12.16 жжаралығында Мәскеу қаласында «Ресей балалар инфекционистерінің XV «Жұқпалы аурулар патологиясы мен вакцино-профилактикасының өзекті мәселелері» Конгресі өтті.
Ауғанстан – біздің жан жарамыз және біздің жадымызда
21 Ақпан 2017
Жиырма сегіз жыл бұрын, 1989 жылдың 15 ақпанында Кеңес одағының соңғы жауынгері Ауғанстан жерінен шығарылды. Бұл күні 1988 жылдың 15 мамырында басталған кеңес әскерлерін шығару процесі аяқталды.