«Жас қанат» байқауындағы Гран-при
10 Наурыз 2017
Жас орындаушылар мен шоу бағдарламалар жүргізушілеріне арналған Облыстық «Жас Қанат - 2017» байқауы 21-рет Кеншілер Мәдениет сарайында өтіп отыр.
"Көктем келеді! Көктемге жол беріңдер!"
10 Наурыз 2017
Көктем! Көктемнің алғашқы мерекесі – барлық уақытта ерлердің серенада арнайтын сүйкімді ханымдар, сиқыршылар, арулардың мерекесі.
Серіктес ЖОО-да ұтқырлықтан мобильділікті өту туралы.
09 Наурыз 2017
2017 жылдың 30 қаңтарынан 27 ақпан аралығында Қазан қаласының Қазан мемлекеттік медицина университетінде қалыпты физиология кафедрасында ғылымимашықтанудан өттім.
ҚММУ оқытушыларының Ө.А. Байқоңыров атындағы Жезқазған университетіндегі академиялық ұтқырлығы
09 Наурыз 2017
13. 02. 2017 – 24.02. 2017 жж. аралығында Қарағанды мемлекеттік медицина университеті (ҚММУ) Медициналық биофизика және информатика кафедрасының оқытушылары А.А. Айткенова, Қ.Ж. Бадекова, А.М. Тажина Ө.А. Байқоңыров
PRE-JOBFAIR ІС-ШАРАСЫ
07 Наурыз 2017
2017 жылдың 25-ақпанында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде «Халықаралық бағдарламалар орталығы» АҚ ұйымдастыруымен Қарағанды облысы бойынша Pre-JobFair іс-шарасы өтті.
ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!!!
07 Наурыз 2017
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (Ph.D.) дәрежесін алу үшін Диссертациялық кеңесі докторанттар Кадырова Ирина Адильевнаны
Қайырымдылық концерті
03 Наурыз 2017
Музыка - өнердің бір түрі, саясат және экономикадан тыс, бірақ, дегенмен, адамдар бірлестігінің қуатты құралы болып табылады, ол бізге бір-бірімізді жақсы біліп түсінуге мүмкіндік береді.
Порту университетіне академиялық ұтқырлық
03 Наурыз 2017
Мен сіздермен өзімнің Португалияның Порту университетінде Erasmus+/Mobile+ бағдарламасы бойынша академиялық ұтқырлықтан өту тәжірибеммен бөлісемін қуаныштымын. Бағдарлама туралы біздің университеттің ресми сайтынан біліп, өзімнің күшімді сынағым келді.
«Тайм менеджмент»
03 Наурыз 2017
2017 ж. ҚММУ қызметкерлерініңбіліктілігін арттыру бағдарламаларын жүзеге асыру аясында Адами ресурстарды басқару департаменті «Таймменеджмент» семинар-тренингінұйымдастырып, өткізді.
Құқықтық мемлекеттегі толеранттылық
03 Наурыз 2017
«Самұрық» студенттік республикасының Діни экстремизмнің алдын алу жөніндегі министрлігі жастармен жұмыс жасау бөлімімен бірге толеранттылық күніне арналған «Құқықтық мемлекеттегі толеранттылық» атты зияткерлік ойын өткізді.