Шет тілдері кафедрасының «Жоғары оқу орындарында кәсіби-бағдарланған тілді оқыту ерекшеліктері» шеберлік сабағын өткізуі
15 Наурыз 2017
2017 жылдың 20 ақпаны мен 3 наурызы аралығында Орталық Қазақстан Академиясының магистранттары ғылыми өтілім шеңберінде шет тілдері кафедрасының меңгерушісіп.ғ.к. В.АБурмистрова өткізген шеберлік сабағына қатысуға мүмкіндік алды. Шеберлік сабағына қатысушылар кәсіби қызметтері үшін маңызды тақырыптармен танысты :
Бұрымды қыз
14 Наурыз 2017
Наурыз айының 7 күні ҚММУ-нің қабырғасында Ақжүніс қыздар клубының бастауымен «Бұрымды қыз» атты байқау өтті. Бұл іс-шараның негізгі мақсаты – қазақ халқының дәстүрін, әдет-ғұрпын жалғастыру ниетімен, қазақ қыздарының бұрымын бағалау болды.
Инновациялық оқыту әдісі ретіндегі пәнаралық сабақ
14 Наурыз 2017
Қазіргі уақытта заманауи білім беруде оқытудың инновациялық технологияларының қолданылуы білім алушылардың дербес, ұжымдық шығармашылық және зерттеу-іздестіру қызметін ұйымдастыруға негізделген, дәстүрлі оқытудың неғұрлым тиімді түріне түрлендіру жолдарын іздестірумен байланысты.
Қазан қаласындағы неврология апталығы
14 Наурыз 2017
2017 жылдың 13-17 ақпаны аралығында өткен көрнекті нейроғалым Бехтерев Владимир Михайловичтің 160 жылдық мерейтойына орайластырылған «Қазан – 2017 неврология апталығы»
№1 ішкі аурулар кафедрасында 6 - курс білім алушыларының research – basedlearning
14 Наурыз 2017
2.03-3.03.2017 ж. №1 ішкі аурулар кафедрасында «Жалпы медицина» мамандығы бойынша 6 - курс білім алушыларының research – basedlearning принципі қолданыла отырып, ғылыми жобаларды қорғауы өтті.
Білім және дағдылармен мәдениаралық алмасу
14 Наурыз 2017
Жаһандану заманында медициналық білім беру де бір орнында тұрмай жаһандана түсетіні айдан анық, соның көрінісі ретінде көптеген ғалымдар мен оқытушылар сыртқы академиялық ұтқырлық (мобильность) аясында Қазақстан Республикасынан тыс елдерде жұмыс істеуде.
Алматыдағы дебат турнирі
13 Наурыз 2017
25-26 ақпанда С.Д.Асфендияров атындағы ҚазҰМУ-де ҚР ЖОО арасында “KazNMU CUP II” республикалық турнирі болып өтті.
ҚММУ студенттерінің Назарбаев Университеті өкілдерімен кездесуі
11 Наурыз 2017
2017 жылдың 3 наурызында біздің университет қабырғасында Назарбаев Университетінің өкілдерімен кездесуі болып өтті. Кездесу кезінде Назарбаев Университетіне түсу туралы ақпарат ұсынылған болатын: бакалавриат, сонымен қатар жоғары оқу орнынан кейінгі білім негізіндегі талапкерлердің студент қатарына алыну ережелері.
11 Наурыз 2017
2017 жылдың 7 ақпанында профессор М.М.Тусупбекованың басқаруымен осы пәнде білім алып жатқан студенттерімен патологиялық анатомия және сот медицинасы кафедрасының қызметкерлері сұхбат өткізді.
«Қазақстан Республикасы Конституциясына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Заң жобасын бүкілхалықтық талқылау туралы кураторлық сағат
11 Наурыз 2017
"Мейіргер ісі" мамандығының студенттері үшін кураторлық сағат өтті, мұнда «Қазақстан Республикасының Конституциясына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы»Қазақстан Республикасының Заңы жобасы талқыланды.