№1 Ішкі аурулар кафедрасындағы «Наурыз мейрамы»
28 Наурыз 2017
Наурыз – көптеген халықтар тойлайтын жаңа жыл тойы, көктем мерекесі. Ежелгі иран тілінен «Наурыз» - «Жаңа күн» деп аударылады.
Наурыз мейрамы
28 Наурыз 2017
Наурыз мейрамы — көктемгі жаңару мерекесі болып табылады.Шығыс күнтізбесі бойынша Наурыз – жаңа жылдың басталуы көктемгі күнмен түннің теңелуі күніне тұспа-тұс келеді.
«Қош келдің, Наурыз»
27 Наурыз 2017
2017 жылы 15 наурызда сағат 12:00 де Гоголь көшесі 40, 325 аудиторияда №1 Қоғамдық денсаулық және денсаулық сақтау кафедрасында «Қош келдің, Наурыз» атты театрлық қойылым көрсетілді.
Наурыз – жыл басы, жаңғыру мейрамы!
27 Наурыз 2017
Елімізде Әз Наурыз мейрамын тойлау рәсімі басталды. Акушерлік және гинекология кафедрасында 7-001, 7-002, 7-003, 7-004 топ интерндерімен 17.03.2017 жылы дүбірлі мейрам ұйымдастырылып, жоғары деңгейде атап өткізілді.
ҚММУ-да ТЕЛЕМЕНТОР !
18 Наурыз 2017
Студенттерді клиникалық дағдыларға оқыту үшін Қарағанды мемлекеттік медицина университеті жаңа жабдықпен толықты.
Армысың әз - Наурыз!
18 Наурыз 2017
Наурыз - бұл қазақ халқының ғана емес, бүкіл түрік және иран тілдес халықтарының бес мың жылдан бері тойланып келе жатқан ең басты мейрамы. Наурыз - бұл табиғаттың қыстан оянып, көктем келіп, табиғаттың жаңаруы, жаңа жылдың және жаңа өмірдің басталғандығының белгісі.
Наурыз мейрамы
18 Наурыз 2017
Наурыз мейрамы қарсаңында университетіміздің № 2 студенттер жатақханасы ғимаратында № 2 жалпы дәрігерлік тәжірибе кафедрасының «Қош келдің, әз-Наурыз» - атты мерекелік шарасы өтті. Мерекелік іс-шараны өткізуге кафедра ұжымы мен жалпы медицина мамандығының 6-7 курс интерндері қатысты.
«№ 1 Ішкі аурулар» кафедрасының 7- курс интерндер арасындағы Research – basedlearning
16 Наурыз 2017
2017 жылдың наурыз айының 9 күні «№ 1 Ішкі аурулар» кафедрасында «Жалпы медицина» мамандығының «Ішкі аурулар» бағыты бойынша 7- курс интерндері арасында Research-basedlearning әдісін қолдану арқылы жасалынған ғылыми жобаларды қорғау өткізілді. Ғылыми жобалардың жетекшілері м.ғ.д., профессор Д.Ж. Тайжанова, м.ғ.к., профессор м.а., А.С. Толеуова, доцент А.М. Жусупова, м.ғ.к., доцент м.а.
Туберкулездің алдын-алу.
16 Наурыз 2017
25 ақпанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім «Жұлдыз» жастардың денсаулық орталығының еріктілерімен Джумагалиева Ондас, Жолшыбек Нұрмахан, Мейрамқызы Жанар, Журунова Камила, Каныбекова Карина және Панферова Елизаветамен бірге № 36 және № 97 гимназияларда туберкулездің алдын алуға арналған ақпараттық науқандарын өткізді.
Құттықтау
15 Наурыз 2017