Ресей ғылыми-практикалық «Жұқпалы аурулардың өзекті мәселелері» конференциясы.
31 Наурыз 2017
2017 жылы 1-3 наурызда Санк-Петербург қаласындаресейлік ғылыми-тәжірибелік «Жұқпалы аурулардың өзекті мәселелері» конференция сыөтті.
Көктем мерекесі – Наурыз
31 Наурыз 2017
2017 жылдың 16 наурызы күні Анатомия кафердрасында Наурыз мейрамына арналған салтанатты шара өткізілді.
ҚММУ регбишілері «Есіл кубогының» вице-чемпионы
31 Наурыз 2017
Регбиден жыл сайынғы III «Есіл кубогы» Астанада, Есілдің қатқан мұзында болып өтті. Турнир Қазақстандағы Ұлыбритания елшілігінің ұйымдастыруымен өтті және «Уэльс күніне» арналды.
Ардагерлерге алғыс
31 Наурыз 2017
12 наурызда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім Адам құқығы бойынша Жергілікті офицер Сағат Аяулымның жетекшілігімен KazMSA белсенділерімен бірлесе Қарағандының ардагерлер үйлерінде «Барлық армандар орындалады» қайырымдылық акциясын өткізді.
«Тиімді ойлау техникасы»
31 Наурыз 2017
2017 ж. ҚММУ Адами ресурстарды басқару департаменті қызметкерлердің біліктілігін арттыру бағдарламасын жүзеге асыру аясында «Тиімді ойлау техникасы» тренингін ұйымдастырды және өткізді.
«Стоматология» мамандығының 3- курс білім алушыларының Research – based learning (RBL) әдісі қолданылған ғылыми жобалары
30 Наурыз 2017
29.03.2017 ж. № 1 Ішкі аурулар кафедрасында «Стоматология» мамандығында оқитын 3-006, 3-007 топ білім алушыларында Research – based learning (RBL) әдісі қолданыла отырып ғылыми жобалардың қорғауы өткізілді.
Наурыз мейрамы
29 Наурыз 2017
2017 жылдың 22 наурызында біздің Қарағанды медицина университеті Қарағанды қаласының Наурыз мейрамына арналған шараларына қатысты.
Төрлeт, Наурыз!
28 Наурыз 2017
2017 жылдың 16 наурызында орыс тілі кафедрасы «Төрлeт, Наурыз!» атты мерекелік іс-шара өткізді. Концертке «Жалпы медицина» мамандығының бірінші курс студенттері қатысты. Шетел бөлімі студенттерінің шығуы мерекеге ерекше шырай берді.
Алғысымыз шексіз
28 Наурыз 2017
Қазақстан Республикасының қазіргі күнгі ең басты мәселесі - тіл саясатын дамыту болып табылады.
Бақ-берекем, құт-мерекем, Наурызым!
28 Наурыз 2017
Наурыз - табиғаттың қыстан оянып, жаңару белгісі. «Наурыз» сөзі «көктемнің өмірге келуі » дегенді білдіреді.