Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруды енгізу туралы
05 Сәуір 2017
2015 жылдың 16 қарашасында бекітілген №405-V (өз күшіне 2016 жылдың 16 наурызында енді) Қазақстан Республикасының «Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандырылу туралы» Заңына сәйкес 2017 жылдың 1 шілдесінен бастап міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруды (әрі қарай – МӘМС) енгізу қолға алынды.
05 Сәуір 2017
Қарағанды мемлекеттік медицина университеті студенттермен жүргізілетін тәрбие жұмыстары аясында биохимия және патологиялық анатомия кафедраларының оқытушылары мен бірінші жатақхана студенттері арасында «Дөңгелек үстел» түрінде кездесу болды. Кафедра оқытушылары «Тағам биохимиясы: неліктен қантқұрамды тағамдарды артық қабылдау қауіпті» және «Инсулинрезистенттіліктің қалыптасуы және салдары» тақырыбында интерактивті әңгіме өткізді.
«Көптілділік жаңа көзқарасты мамандар қалыптастырылуының факторы ретінде» студенттердің ғылыми- тәжірибелік конференциясы
04 Сәуір 2017
С. Д. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ-нде «Көптілділік жаңа көзқарасты мамандар қалыптастырылуының факторы ретінде» республикалық ғылыми - тәжірибелік конференциясы өтті. Конференцияның жұмысы үш бағытта жүргізілді: «Кәсіптік білім беру және мамандықтың тілі», «Тіл және мәдениет», «Мәдениеттер сұхбаты».
Кәсіптік бағдар беру жұмысы
04 Сәуір 2017
2016-2017 оқу жылына арналған кәсіптік бағдар беру жұмысын жүргізу жоспарына сәйкес патологиялық физиология кафедрасының аға оқытушысы С.М. Аринова №15 ОБМ 11-сынып оқушылары арасында ай сайынғы кәсіптік бағдар беру жұмысын жүргізді. Мектепке айында екі қайтара барып насихат әңгімелер жүргізілді.
Наурыз – көктемнің жарқын мерекесі
04 Сәуір 2017
Наурыз қазақ халқының маңызды, ежелгі дәстүрлері сақталған және ғасырлардан ғасырға жалғасқан ұлы мереке. Бұл күн көктем белгісін білдіре отырып, табиғат оянады және адамдардың өміріне де өзгерістер енеді және аңызға сенсек, наурызды жақсы тойласаң, жыл да жақсы өтеді. Бұл күні жұрт бір-бірін кешіреді, өз ойларын өзгертеді, үйлерін жинайды.
«Факультеттің ең үздік студенті»
04 Сәуір 2017
Профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінде алғаш рет «Факультеттің ең үздік студенті» атты конкурс өтті.
Барселона қаласының Жоғарғы менеджмент мектебіндегі ҚММУ магистранттарының академиялық ұтқырлығы
04 Сәуір 2017
2016 жылдың 14 қарашасынан бастап 2017 жылдың14 наурызы аралығында ҚММУ магистранттары Шерьязданова Динара және Меерманова Инеш Қазақстан Республикасының Ғылым және Білім Министрлігініңакадемиялықұтқырлығы шеңберінде Graduate School of Management in Barcelona оқудан өтті.
«Достық кубогындағы» күміс
04 Сәуір 2017
19 наурызда астанамыздың «Динамо» спорт кешенінде Қазақстан Республикасының этно-мәдени бірлестіктері командалары арасында, «Достық Кубогі» шағын-футболы бойынша I Республикалық турнирінің ойындары болып өтті. Турнир «Астана қаласының өзбек этно-мәдени орталығы» 10 жылдығын және «Астана қаласының күні» 20 жылдығын мерекелеу шеңберінде өтті.
Бірге туберкулезді жеңеміз
04 Сәуір 2017
17 наурызда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім «INSIGHT» пікірталас клубымен бірлесіп №1 жатақханада «Бұл палата халық арасында туберкулездің таралуын тоқтатады» зияткерлік-танымдық ойынын өткізді.
Наурыз мейрамына арналған салтанатты іс – шара
03 Сәуір 2017
Қазақстанда көктем қыс мезгілін ығыстырып, толық өз күшіне 21 наурызда енеді, дәл осы ерекше күні Наурыз мейрамы тойланады, ол тек күн мен түннің теңелу мезгілі ғана емес, сонымен қатар барлық табиғаттың жаңаруы.