«Талапкер - 2017» кәсіби бағдарланған білім беру көрмесі
12 Сәуір 2017
Қарағанды облысының бейнелу өнері мұражайында 2017 жылдың 5 және 6 сәуір аралығында студенттер және педагогикалық қауымның ұйымдастыруымен 9-11 сынып оқушыларына арналған «Талапкер - 2017» кәсіби бағдарланған білім беру көрмесі өтті.
Туберкулез – бұлқауіпті!
10 Сәуір 2017
"Мейіргер ісі" мамандығы студенттері мен оқытушылары облыстық СӨС қалыптастыру орталығы қызметкерлерімен бірлесе отырып, Дүниежүзілік туберкулезбен күрес күніне орайластырылған науқанға қатысты. Науқан ҚарМТУ ауданында "Горняк" базарының "Ұмай" сауда орталығында өтті.
ТЕМПУС Жобасы бойынша іссапар жөніндегі есеп. 27-31 Наурыз (Швеция,Стокгольм қ.)
10 Сәуір 2017
2017 жылдың Наурыздындағы 27-31 күні, Стокгольм қ. Патшалық технологиялық институтындағы (ПТИ) базасында, «жоғары білімдегі адами ресурстарды басқару» тақырыбындағы оқыту тренингі өткізілді.
Тоқыраумен күресу күніне арналған Бүкіләлемдік денсаулық күні
10 Сәуір 2017
2017 жылы Денсаулық сақтаудың бүкіләдемдік ұйымы Бүкіләдемдік денсаулық күнін Тоқырауға щалдыққан адамдарға көмек көрсету күні тақырыбында өткізуді ұйғарды.
ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!!!
07 Сәуір 2017
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (Ph.D.) дәрежесін алу үшін Диссертациялық кеңес докторанттары:
Қарағанды мемлекеттік медицина университетіндегі "Бос орындар жәрмеңкесі 2017"
07 Сәуір 2017
Кез келген ЖОО жұмысы тиімділігінің көрсеткішінің бірі еңбек нарығында түлектердің жоғары бәсекеге қабілеттілігі және сұрынысқа ие болуы болып табылады..
С.Д. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ- дегі академиялық ұтқырлық
07 Сәуір 2017
Қарағанды мемлекеттік медицина университеті қызметінің маңызды бағытына академиялық ұтқырлық жатады.
Наурыз мерекесі
07 Сәуір 2017
Наурыз — шығыс елдерінің бүкілхалықтық мейрамы, Ұлыстың ұлы күні. Наурыз шығыс халықтарында жыл басы мерекесі ретінде тойланып, ерекше күн ретінде аталып өтіледі. Қазақ халқы да Наурыз мерекесін айрықша бағалап, оны жыл сайын тойлап отыруды салт-дәстүрге айландырған.
Ғылыми-бағдарланған оқыту бойынша (RBL) тренингке қатысушыларымен кездесу
06 Сәуір 2017
2017 жылда 4 сәуірде Инновациялық технологиялар трансферті орталығы ғылыми-бағдарланған оқыту бойынша (RBL) кездесу ұйымдастырды.
Дәстүр кеңістігі арқылы жаңашылдықтар
05 Сәуір 2017
Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының оқытушылары гуманитарлық ғылымдар магистрлері Н.А. Мейрамова мен Г.А. Мухатаева 17 наурыз 2017 жылы «Экономикалық теория негіздері» пәні бойынша ОСӨЖ сабағының аясында «Жалпы медицина» мамандығының 1-017 және 1-023 топтарында ашық сабақ өткізді.