ҚР Министрінің сапары
16 Сәуір 2017
ҚР Денсаулық сақтау министрі Е.А.Біртанов Қарағанды обылысына іссапармен келді. Министр іссапар барысында өңірдің денсаулық сақтау нысандарын аралады.
Кәсібі жұмысы жайында
14 Сәуір 2017
Орыс тілі кафедрасының бастамасымен Қарағанды қаласының №3 мектеп-гимназия оқушыларымен кәсібі бағдар жұмысы жасалды.
Erasmus+ бағдарламасы CASEU жобасы аясындағы академиялық ұтқырлық ( Пуатье Университеті, Франция)
14 Сәуір 2017
Эразмус + бағдарламасы аясында 9-наурыз бен 24-наурыз аралығында Қарағанды мемлекеттік медициналық университетінің екі қызметкерлері Пуатье Университетінде (Франция) тәжірибеден өтті.
Эразмус + WELCOME «Халықаралық университеттер қоғамдастықтарын қолдау»жобасы бойынша есеп, Испания, Барселона қаласына іссапары туралы есеп беру.
14 Сәуір 2017
2017 жылдың 6 мен 7-наурыз аралығында ҚММУ-нің қызметкерлері - Эразмус + WELCOME «Халықаралық университеттер қоғамдастықтарын қолдау» жобасының үйлестірушісі, халықаралық ынтымақтастық бөлімінің бастығы С. Б. Қасымова
«Метаболикалық синдром: пәнаралық проблемалар» I Халықаралық ЕуразиялықКонгресі
14 Сәуір 2017
Алғаш рет 2017 жылдың 14 сәуірінде Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде «Метаболикалық синдром: пәнаралық проблемалар» I Халықаралық Еуразиялық Конгресі өтті. Конгресс жұмысында дәрігерлер, университеттің профессорлық-оқытушылық құрамы, магистранттар, резиденттер, интерндар қатысты.
«Адам және дәрі-дәрмек – Қазақстан» X Халықаралық конгресі Клиникалық тәжірибедегі жоғарғы медициналық терапиялық технологиялар
14 Сәуір 2017
2017 жылдың 13 сәуірінде Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде «Адам және дәрі-дәрмек» X Халықаралық Конгресі өтті. Университет қабырғасында өткен кезекті Конгресс – медицина және клиникалық практиканың түрлі саласындағы маңызды жетістіктер мен ғылыми тәжірибе алмасудың бірегей алаңқайы.
ҚОЖ мерзімдік медициналық тексерулер.
14 Сәуір 2017
Бүгінгі таңда ҚР басымды бағыттардың бірі халықтың түрлі санаттарындағы, оның ішінде сот шешімі бойынша бостандығынан айыру орындарындағы айыпталушылардағы әлеуметтік-маңызды ауруларды уақытында емдеу және профилактикалау болып табылады.
XI Чемпионат
14 Сәуір 2017
Ақпан және сәуір айларында, №2 спорт залында шағын-футбол бойынша ҚММУ чемпионатының кезекті ойыны болып өтті. Жарысқа 10 студенттік команда қатысты, оның ішінде 9 медицина университетімізден, сонымен қатар ҚарМТУ қонақ командасы болды.
Пәнаралық оқытулар
14 Сәуір 2017
2017 ж. ҚММУ жеделдетілген жоспарына сай екі сценарий бойынша пәнаралық оқытулар әзірленіп жүргізілді:«Жүкті әйелдердегі диабеттік кома кезіндегі шұғыл көмек» және «Жіті инсульті бар науқастың аяқ-қолдарын зақымдау кезіндегі (шендеуіш қою) шұғыл көмек».
Ағылшын тілі пәнінен олимпиада
12 Сәуір 2017
2017 жылдың сәуір айының 7 - ші жұлдызы, «Жалпы медицина және Стоматология» факультетінің 1,2,4-курс студенттерінің қатысуымен ағылшын тілі пәнінен олимпиада өтті. Олимпиада үш кезеңнен тұрды.