Жемісті тәжірибе
20 Сәуір 2017
13-15 сәуір аралығында Мәскеу қ. Халық Достастығы Ресейлік университетте VIII Халықаралық ғылыми-тәжірибелік SCIENCE4HEALTH 2017 Конференциясы болды. Конференцияға қатысушылар Ресей, Қазақстан, Венгрия, Грузия, Украина, Польша, Литва және басқа елдерден келген студенттер, магистранттар, клиникалық ординаторлар болды.
Екатеринбург қ. Уральск мемлекеттік медицина университетіне академиялық ұтқырлық
20 Сәуір 2017
Профессорлық-оқытушылар құрамының академиялық ұтқырлық бағдарламасының аясында Уральск мемлекеттік медицина университеті (УММУ) мен Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің (ҚММУ) арасында, оны тәжірибелік жүзеге асыру мақсатымен 10.03.2017ж - 22.03.2017ж аралығында ҚММУ коммуналдық гигиенаға жауапты м.ғ.к., аға оқытушы А.Д. Ефимова УММУ гигиена және кәсіби аурулар кафедрасында болды
«Қозы көрпеш – баян сұлу», ғашықтар күні
20 Сәуір 2017
2017 жылдың 18 сәуірі күні ҚММУ II корпусында “Акушерия және гинекология” кафедрасының оқытушылары 6001-топ интерн акушер-гинекологтарымен және фармацевтикалық компаниямен бірлесе отырып 15 сәуір “ Қозы Көрпеш –Баян Сұлу” ғашықтар күні мерекесіне арналған Білім беру науқанын өткізді.
IMEC – 2017 ТАМЕ жобасы
19 Сәуір 2017
2017 жылдың 7-9 сәуірінде Куала – Лумпур (Малайзия) қаласында медициналық білім бойынша «Health Professions Education without Borders» (IMEC - 2017) атты халықаралық конференция өтті.
ТАМЕ жобасы бойынша сабақта
19 Сәуір 2017
Эразмус + Еуропалық одақ бағдарламасының шеңберінде жүзеге асатын, халықаралық ТАМЕ жобасы (Медициналық қателерді болдырмау үшін оқыту) 10 елдің ішінен (Ұлыбритания, Грекия, Швеция, Чехия, Украина, Қазақстан, Вьетнам) 7 медициналық университеттерді біріктіреді.
СТУДЕНТТЕР МЕН ЖАС ҒАЛЫМДАРДЫҢ «ФАРАБИ ӘЛЕМІ» IV ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ҒЫЛЫМИ КОНФЕРЕНЦИЯСЫ
18 Сәуір 2017
2017 жылдың 10-12 сәуірінде Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінде студенттер мен жас ғалымдарға арналған ІV Халықаралық «Фараби әлемі» ғылыми конференциясы өтті. Конференцияға Қазақстан Республикасының және ТМД елдерінің студенттері, магистранттары және жас ғалымдары қатысты.
№ 63,59 ЖББОМ КММ және «Назарбаев Зияткерлік мектеп» түлектерімен шет тілдер кафедра оқытушыларының кәсіби бағдар беру жұмысы.
18 Сәуір 2017
2017 жылдың 13,14 және 15 сәуірінде шет тілдер кафедрасының оқытушысы С.Х.Әлкен № 63,59 ЖББОМ КММ және «Назарбаев Зияткерлік мектеп» түлектерімен кәсіби бағдар беру жұмысын өткізді.
Ғылым және № 1 Ішкі аурулар кафедрасының интерндері
18 Сәуір 2017
12 сәуір күні «Ғылым әлемі және жастар:жаңа бағыттар мен тенденциялар» атты жас ғалымдар және студенттер арасындағы халықаралық конференция өтті.
II «Қатар соққан жүректер» фестивалі.
17 Сәуір 2017
Бейбітшілік, Достық және Сұлулық сияқты құндылықтарды дәріптеуге бағытталған іс-шаралар ҚММУ-да дәстүрге айналған, атап айтқанда, білім ордасының талантты жастарын біріктіру мақсатында өткізілген II «Қатар соққан жүректер» фестивалі осыған дәлел бола алады.
Команда болса - жеңіс болады!
17 Сәуір 2017
2017 жылы 13-15 наурыз аралығында Ресей Халықтар Достығы Университетінде (RUDN University) #SCIENCE4HEALTH 2017 атты VIII Халықаралық Ғылыми - Практикалық Конференция өтті.