Гистология және біз: ғылымдағы алғашқы қадамдар
27 Сәуір 2017
2017 жылдың 12 сәуірінде Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде халықаралық жас ғалымдардың және студенттердің «Білім әлемі және жастар: тенденциялар және белестер» атты конференциясы өтті. Бұл күн текке таңдалған жоқ: 12 сәуірде Қазақстанда «Ғылым қызметкерлері күні» аталып өтеді және осы күн адамның алғаш рет ғарышқа ұшқанымен белгілі.
Оңтүстік Кореядан сапар
26 Сәуір 2017
2017 жылдың 25 сәуірінде ТМД елдері бойынша Корея Республикасының ТМД елдері бойынша Денсаулық сақтау индустриясын дамыту институтының директоры - Чой Чжун Хи, денсаулық сақтау индустриясын дамыту Институтының директоры - О Джонг Хи, халықаралық бөлімнің жетекшісі - Ким Су Вон
ПМПИ және ҚММУ арасындағы ынтымақтастықтың іске асуы туралы меморандум
26 Сәуір 2017
2017 жылдың 27 наурыз бен 7 сәуір аралығында Павлодар мемлекеттік педагогикалық институтындағы (ПМПИ) академиялық ұтқырлық шеңберінде ҚММУ-дың молекулярлық биология және медициналық генетика кафедрасының оқытушылары Б.Б. Рахимов және А.А. Кельмялене жалпы биология кафедрасының студенттері үшін ағылшын тілінде молекулалық биология курсын өткізді.
PhD докторантының Erasmus+ International Credit Mobility бағдарламасы бойынша Лунд университетінде (Лунд қ., Швеция) білім алуы
26 Сәуір 2017
6D110200 «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша 1 оқу жылының докторанты Омарова Алуа Ораловна 2017 жылдың 15 қаңтарынан 2017 жылдың 14 сәуіріне дейін Erasmus+ InternationalCreditMobility бағдаламасы бойынша Лунд университетінде (Лунд қ., Швеция) білім алды.
Ынтымақтастығымыз нығая берсін!
25 Сәуір 2017
Түлектерімізді жұмысқа орналастырудағы университетіміздің даму келешегінің стратегиялық тапсырмаларының бірі басшылығымыздыңERG жобасына қатысуының шешімі еді.
«Болон процесі шеңберінде ҚММУ-нің интернационализациялану стратегиясын жасап шығару» тақырыбында Bragioni Hugo Francisco шеберлік сабағы
25 Сәуір 2017
2017 жылдың 20 сәуірінде ҚММУ-де Қарағанды мемлекеттік медициналық университеті мен Лунд Университетінің (Швеция) арасындағы стратегиялық серіктестік бағдарламасын жүзеге асыру бойынша «Болон процесі шеңберінде ҚММУ-нің интернационализациялану стратегиясын жасап шығару» тақырыбында шеберлік сабағы өткізілді.
«Гран-при» «Көктем кубогы - 2017»
25 Сәуір 2017
16 сәуірде Кеншілер мәдениет сарайында «КӨКТЕМ КУБОГЫ - 2017» республикалық конкурсы болып өтті.
PhD докторанттардың Румыниядағы өтілімі
21 Сәуір 2017
2017 жылдың 20-30 наурыз аралығында 6D10100 «Медицина» мамандығының PhD докторанттары А.С. Ахаева, А.Б. Марченко, Брасов қаласындағы (Румыния) Transilvania Univercity-де шетелдік ғылыми кеңесші MD, PhD Antonella Chesca меңгеруімен ғылыми өтілімін өтті.
Жас ғалымдардың жетістіктері.
21 Сәуір 2017
2017 жылдың 12 сәуірінде университеттіміздің қабырғасында Қазақстан Республикасының Ғылым күніне арналған «Ғылым әлемі және жастар: тенденция және жаңа белестер» атты жас ғалымдар мен студенттердің халықаралық конференциясы өтті.
ЫНТЫМАҚТАСТЫҚТАН ЖОҒАРЫ САПАЛЫ ҚҰЗІРЕТТІЛІККЕ
21 Сәуір 2017
2017 жылдың сәуір айында патологиялық анатомия және сот медицинасы кафедрасында түрлі әдістерді қолдану әдісімен ашық сабақ өткізілді.