Семей қаласындағы Мемлекеттік медицина университетінде MMIбойынша шеберлік сабағын өткізу және академиялық ұтқырлық
03 Мамыр 2017
Қазіргі кездегі жоғарғы білімнің негізгі бағыттарының біріне ұтқырлық жатады. 10.04.2017 ж. - 21.04.2017 ж. аралығында бізге, яғни, ҚММУ аға оқытушылары С.А. Никифорова және Б.Б. Рысбековаға 2018 жылы 300 жыл толатын Семей қаласында академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша, медициналық университеттің Қазіргі Қазақстан тарихы және ЖББ кафедрасында болу сәті түсті.
«Әлеуметтік денсаулық сақтау» және «Медико-профилактикалық іс» мамандығы бойынша түлектер мен жұмыс берушілердің кездесуі.
03 Мамыр 2017
28 сәуір 2017 жылы Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде жұмыс берушілер мен түлектердің кезекті кездесуі өтті. Іс-шараға «Қарағанды, Ақмола облысы Қоғамдық Денсаулық сақтау Департаменті» РГУ және ПХВның РГП филиалдарының Қарағанды облысы және Астана қаласының «Ұлттық экспертиза орталығының» өкілдері мен меңгерушілері
Пәнаралық кәсіпаралық студенттік конференция
03 Мамыр 2017
Орыс тілі кафедрасында «Медицина саласындағы заңнама: заңнамалық мәтіндердің тілі мен стилі» тақырыбындағы пәнаралық кәсіпаралық студенттік конференция өтті. Конференцияға жалпы медицина және стоматология факультетінің 2 - курс студенттері мен Б.Бейсенов атындағы Қарағанды заң академиясының курсанттары қатысты.
«Фармация» мамандығы бойынша III Республикалық студенттік пәндік олимпиада
03 Мамыр 2017
2017 жылдың сәуір айының 13-14 жұлдызында Алматы қаласында С.Ж.Асфендияров атындағы қазақ ұлттық медицина университетінде «Фармация» және «Фармацевтикалық өндіріс технологиясы» мамандығы бойынша III Республикалық студенттік пәндік олимпиада өткізілді.
Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік фармацевтика академиясындағы академиялық ұтқырлық
02 Мамыр 2017
13. 04. 2017 ж. – 26. 04.2017 ж. аралығында академиялық ұтқырлық аясында тамақтану гигиенасы, жалпы гигиена және экология кафедрасының доценті Кымбат Ералиевна Амреева Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік фармацевтика академиясына барып қайтты.
Алғашқы таныстық
28 Сәуір 2017
Біздің университетте 2017 жылдың 12 сәуірінде жас ғалымдар мен студенттердің «Ғылым және жастар әлемі: үрдістер мен жаңа көкжиектері» атты халықаралық конференциясы өтті. Біздің осындай қызықты іс-шараға қатысу үшін алғаш рет мүмкіндіғымыз болды.
Ғылымға бастар жол
28 Сәуір 2017
2017 жылдың 12 сәуірінде Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде халықаралық деңгейдегі “ Ғылым әлемі және жастар: тенденциялар мен жаңа мүмкіншіліктер” атты ауқымды конференция өткен болатын. Аталмыш конференцияға университетіміздегі ағылшын тілінде білім беретін
Алаш қайраткерлерінің рухани мұрасы мен тәжірибесі туралы
27 Сәуір 2017
2017 жылдың 22 сәуірінде «Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер» кафедрасының ұйымдастыруымен «ХХ ғасырдың басындағы қазақ зиялы қауымының әлеуметтік-экономикалық және мәдени-ағартушылық көзқарастары» атты Алаш қозғалысының 100 жылдығына арналған С.Ж.Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті мен Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің қатысуымын ІІІ онлайн режиміндегі дөңгелек үстел өткізілді.
ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!
27 Сәуір 2017
Профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің деканаты «Медициналық-профилактикалық іс» мамандығының 3 - курс студенттері Сейткамал Азамат Нұрланұлы мен Бейсенқұл Аяулым Бағдатқызын Курск мемлекеттік медицина университетінде (Курск қ. Ресей)
ҚММУ ректоры кубогы үшін пікірсайыс турнирі
27 Сәуір 2017
15-16 сәуір аралығында ЖОО-да «Дарындылар көш бастайды» атты I Республикалық пікірсайыс турнирі болып өтті.