Нашаны дәруменге ауыстыр!
05 Мамыр 2017
22 сәуірде Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі «KazMSA» Жергілікті комитетінің қатысушыларымен, жергілікті офицері Төлеген Нұртолқынның басшылығымен қалалық саябақта «Нашаны дәруменге ауыстыр!» әлеуметтік науқанды өткізді.
Body Interact ҚММУ-де
05 Мамыр 2017
Қарағанды мемлекеттік медицина университеті ТМД елдерінің Медициналық жоо-ң еш біреуінде кездеспейтін жаңа құрылғыға қол жеткізіп отыр.
«2017 жылғы мамандық бойынша ҚММУ үздік түлегі» конкурсының қорытындысы шықты
05 Мамыр 2017
26 – 28 сәуір аралығында Қарағанды мемелекеттік медицина университетінде жыл сайынғы «Мамандық бойынша ҚММУ ең үздік түлегі» атағын беру үшін конкурс өтті. Конкурсқа мамандықта ең үздік және «2017 жылдағы мамандық бойынша ҚММУ үздік түлегі» атағына лайықты екенін дәлелдеуге дайын 26 түлектер қатысты.
ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!!!
05 Мамыр 2017
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (Ph.D.) дәрежесін алу үшін Диссертациялық кеңес докторант Жұмақанова Камшат Серікқанқызын
«Балалар аурулары пропедевтикасы» пәнінен академиялықұтқырлық
04 Мамыр 2017
Сыртқы академиялық ұтқырлық бағдарламасын іске асыру мақсатында 2017 жылдың 17 сәуірінен 24 сәуір аралығында ҚММУ клиникаға кіріспе кафедрасының меңгерушісі м.ғ.д. профессор С.М. Кабиева Қазан мемлекеттік медицина университетінінің 3-курс студенттеріне «Балалар ауруы пропедевтикасы» пәнінен курс жүргізді.
«Аса қауіпті инфекциялар» семинары
04 Мамыр 2017
25.04.-26.04.2017 жыл аралығында Облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы базасында, Қарағанды облысының Облыстық денсаулық сақтау басқармасымен бірлесе отырып жұқпалы аурулар және дерматовенерология кафедрасының оқытушылары, облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы «Аса қауіпті жұқпалы аурулар: дифференциалды диагностиканың ерекшеліктері және дәрілік терапияның заманауи қағидаттары» тақырыбында семинар-тренинг өткізді.
Қазақстан Республикасының медицина университеттерінің студенттік өзін-өзі басқару органдарының І Республикалық жастар көшбасшыларының Форумы
04 Мамыр 2017
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде 2017 жылдың 15-17 сәуір аралығында Қазақстан Республикасының медицина университеттерінің студенттік өзін-өзі басқару органдарының тұңғыш Республикалық жастар көшбасшыларының Форумы университет қолдауымен, «Самұрық» СР ұйымдастыруымен өткізілді.
Студенттеріміздің ғылыми конференциялардағы жеңістері
04 Мамыр 2017
2017 жылдың 26 сәуірінде Қазтұтынудағы Қарағанды экономикалық университетінде «Заманауи әлем және жастар: көзқарастар мен даму диалектикасы» студенттер мен магистранттардың халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өткізілді.
RBL әдісі бойынша пәнаралық студенттік конференция.
04 Мамыр 2017
27 сәуірде «Жалпы медицина» мамандығының 2-021 және 2-022 топтарында шет тілдер мен Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедраларының оқытушылары С.Х.Әлкен және Н.А.Мингишева «Healthy lifestyle. Scientific data presentation» атты тақырыбында RBL әдісін қолданумен пәнаралық студенттік конференция өткізді.
Ғылымға бағытталған оқыту (RBL) шеңберіндегі студенттік конференция
03 Мамыр 2017
«№1 жедел және кідіріссіз медициналық көмек» кафедрасында 24сәуір күні кезекті ғылыми зерттеулер әдістемесіне арналған студенттік конференция өткізілді.