RBL әдісі бойынша пәнаралық студенттік конференция.

04 Мамыр 2017

27 сәуірде «Жалпы медицина» мамандығының 2-021 және 2-022 топтарында шет тілдер мен Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедраларының оқытушылары С.Х.Әлкен және Н.А.Мингишева «Healthy lifestyle. Scientific data presentation» атты тақырыбында RBL әдісін қолданумен пәнаралық студенттік конференция  өткізді.

Сабақ барысында студенттердің ғылыми-зерттеу жұмысын ұйымдастырудың келесі түрлері қолданылды, әлеуметтік сауалнама жүргізу, ғылыми әдебиеттерді шолу, сонымен қатар шағын-зерттеулер негізінде алынған мәліметтерді сараптау және қорғау ағылшын тілде өтті.

Студенттердің сын тұрғысынан ойлау қабілеттерін дамыту мақсатымен  алты бас киім әдісі қолданылды, бұл әдіс әртүрлі мәселелерде ұқсас шешімдерді қабылдау білік пен дағдыларын қалыптастыруға септігін тигізеді.

ПОҚ және ӘБҚ жағынан сабақтың әдістемелік және ұйымдастыру жақтарының жоғары бағалануы, сонымен қатар студенттердің өздерінің оң пікірлері, сабақтың жақсы деңгейде және осындай сабақ талаптарына сай  өткізілгенін көрсетеді.