Пікірталас алаңына қатысу
10 Мамыр 2017
«Замануи білім беру жүйесіндегі политілдік оқытуды іске асыру» республикалық ғылыми-практикалық семинарының аясында Қарағанды мемлекеттік техникалық университетінде «Әлем халықтарының мәдениеті мен дәстүрлері» тақырыбымен шетелдік студенттердің қатысуымен пікірталас алаңы ұйымдастырылды.
Қазан қаласындағы академиялық ұтқырлық
10 Мамыр 2017
Қарағанды мемлекеттік медицина университеті мен Қазан мемлекеттік медицина университеті арасында ынтымақтастық туралы меморандум негізінде академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша дәрістер мен тәжірибелік сабақтарды жүргізу үшін №1 ЖДТ кафедрасының доцент м.а. Л.С.Хайдаргалиева шақырылды. 17 - 22 сәуір аралығында сабақтар «Жалпы дәрігерлік тәжірибе» пәні бойынша жүргізілді.
«РЕСПУБЛИКАЛЫҚ МЕДИЦИНАЛЫҚ ПАЛАТА» ҚОҒАМДЫҚ БІРЛЕСТІГІНІҢ 4-ШІ СЪЕЗДІ
10 Мамыр 2017
Сәуір айының 14-15 жұлдысында Шымкент қаласында профессор М.К. Құлжановтың жетекшілік етуімен «Республикалық медициналық палата» қоғамдық бірлестіктің 4-ші съезді болды. Бұл жиынға Қарағанды облысының атынан Қарағанды облысының Денсаулық сақтау басқармасының ҚММ «Облыстық қан орталығы»
Студенттер және жас ғалымдардың халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы
10 Мамыр 2017
Минск қаласында "Қазіргі медицина және фармацияның өзекті мәселелері - 2017" атты LXXI Студенттер және жас ғалымдардың халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы өткен болатын.
Есімізде, ескереміз, мақтан тұтамыз!
10 Мамыр 2017
Соғыс...Соғыс туралы қанша сөз айтылды, сонымен қатар, қанша сөз айтылмады...Адамдардың басынан кешкен қоқыныштарының өлшемі жоқ...Құрбандарды қайтару мүмкін емес...Уақыт қайта оралмайды...Соғыс ешкімді аямайды!
Жас ғалымдар арасындағы ХХ халықаралық медико-биологиялық ғылыми конференция
05 Мамыр 2017
2017 жылдың 22 сәуірінде Санкт-Петербург қаласында жас ғалымдар арасындағы «Фундаменталды ғылым және клиникалық медицина. Адам және оның денсаулығы» атты ХХ халықаралық медициналық-биологиялық ғылыми конференция өтті. Конференцияға 18 мемлекеттен және 60 қаладан қатысушылар шақырылды.
Семей қ. студенттер және жас ғалымдардын конференциясында ІІІ орын
05 Мамыр 2017
2017 жылдың 27-28 күндері Семей қаласының мемлекеттік медицина университетінде «Студенттік ғылым және денсаулық» атты 59-шы халықаралық ғылыми-тәжірибелік студенттік конференциясы болып өтті. Конференцияда республикалық деңгейдегі сарапшылар қатысты.
М.И. Перельман атындағы хирургиядан ХХVI Мәскеу (Бүкіл Ресейлік) студенттік олимпиадасына интерндер мен студенттердің қатысуы
05 Мамыр 2017
12-15 сәуір аралығында И.М. Сеченов атындағы Бірінші Мәскеу Мемлекеттік Медициналық Университетінде М.И. Перельманның атындағы хирургиядан 16-шы Мәскеу (Баршаресей) студенттік олимпиадасының финалы өтті.
Безгектің алдын алу.
05 Мамыр 2017
20 сәуірде Жастармен жұмыс бөлімі «Жұлдыз» Жастар денсаулық орталығы және Ынталы студенттер клубының студенттерімен безгектің алдын алу Дүниежүзілік күніне арналған дөңгелек үстелді өткізді.
Көктем келді!
05 Мамыр 2017
22 сәуірде Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім ЫСК белсенділерімен мүмкіндігі шектеулі балалар үйінің тәрбиеленушілері үшін «Көктем келді!» мерекелік концерттік бағдарламасын ұйымдастырды.