Көктем келді!

05 Мамыр 2017

22 сәуірде Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім ЫСК белсенділерімен мүмкіндігі шектеулі балалар үйінің тәрбиеленушілері үшін «Көктем келді!» мерекелік концерттік бағдарламасын ұйымдастырды.

Клуб мүшелері балалар үйінінің тәрбиеленушілеріне таетрландырылған ертегі қойылымын қойды, көптеген ойындарды өткізді, оригами конкурсын, көктем әндері конкурсын, мерекелік фотоға түсіруді ұйымдастырды, сонымен қатар қажет және тәттілерді сыйлады.

Ынталы студенттер клубының қатысушыары балар үйіне жиі барады, барған сайын көтеріңкі көңіл күймен қайтады, сондықтан да біздің келгенімізге қуанады және күтеді.

Осы жолы балалар біздің келуімізге өздерінің қойылымдарын дайындап біздерді қуантты.

Іс – шара мерекелік флешмобпен аяқталды, студенттер мен балаларды одан сайын жақындастыра түсті

Ынталы стуенттер клубының жетекшісі
  Гаджиева Рагимат