«Фармация» мамандығы бойынша III Республикалық студенттік пәндік олимпиада

03 Мамыр 2017

2017 жылдың сәуір айының 13-14 жұлдызында Алматы қаласында С.Ж.Асфендияров атындағы қазақ ұлттық медицина университетінде «Фармация» және «Фармацевтикалық өндіріс технологиясы» мамандығы бойынша III Республикалық студенттік пәндік олимпиада өткізілді. ҚММУ Университеті Фармация мамандығы бойынша 5-001 Фармация тобы қатысты. Семей қаласы СММУ, Алматы қаласы ҚазҰМУ, Астана қаласы АМУ университеттері қатысқан бұл олимпиадада топ бойынша олар жүлделі-екінші орынды иеленді.  Жеке жүлделі орындарға да ие болды: А.А. Алибекова - үшінші орын; Б.Т. Жаңбырбай - екінші орын; А.Е. Ештаева - фармацевтикалық фирмадан «екі апталық тегін және төленбелі тәжірибе өтуге, сол фирмада жұмыс істеуге жолдама», М.Н. Мухаметкалиева, Н.Г. Ускенали ҚазҰМУ нышаны бар естелікке сыйлықтар алды. Олимпиада жоғары деңгейде өткізілді.