Оңтүстік Кореядан сапар

26 Сәуір 2017

2017 жылдың 25 сәуірінде ТМД елдері бойынша Корея Республикасының ТМД елдері бойынша Денсаулық сақтау индустриясын дамыту институтының директоры - Чой Чжун Хи,  денсаулық сақтау индустриясын дамыту Институтының директоры - О Джонг Хи, халықаралық бөлімнің жетекшісі -  Ким Су Вон, Корея Респубикасының  Денсаулық сақтау индустриясын дамыту институтының  менеджерлері - Ким Ри Э, Сон Юн Джи, Су Дин «Қазақстан Республикасы Қарағанды облысының және Корея Республикасының медициналық ұйымдарының ынтымақтастық келешегі» Халықаралық конференциясының аясында Қазақстанның Корея қауымдастығының вице-президенті – Сергей Геннадьевич Огайдын жетекшілігімен Қарағанды мемлекеттік университетіне Оңтүстік Корея өкілдері келді.

Қонақтарды университеттің ректоры және проректорлары қарсы алды. ҚММУ ректоры – Раушан Сұлтанқызы университеттің қызметі туралы атйып өтті: университетте 2 жеке меншік – медициналық орталық және стоматологиялық клиникалар бар. Облыстың әкімдігімен Қарағанды қ.100 төсек-орындық ауруханаларының сенімді басқармасына табыстау және ҚР Денсаулық сақтау министрлігімен мемлекеттік-дербес әріптестік аясында 300 төсек-орындық аурухана салу жоспарлануда. ЖООмен және білім беру және денсаулық сақтау аймағындағы жетекші шетелдік клиникалардың ынтымақтастығының нығаюының маңыздылығын ескере отырып, университет медицина аймағында және клиникалық тәжірибедегі жетістіктерімен ғылыми тәжірибе алмасуға, талқылауға дайын.

Клиникалық жұмыс және ҮКД бойынша проректоры Көшерова Бақыт Нұрғалиқызы қонақтарды ПОҚ клиникалық қызметімен таныстырды.

Сапар кезінде ҚММУ жетекшісі, Қазақстанның және Оңтүстік Корея делегациясының өкілдері,  Оңтүстік Кореяда академиялық ұтқырлық бойынша ПОҚ, резидент дәрігерлердің тағылымдамаларының, мастер-кластар және семинарларды оңтүстік-кореялық-қазақстандық жобаны бірлесіп шығару сұрақтарын талқылады.

Клиникалық жұмыс және түлектерді жұмысқа орналастыру бөлімі