Ынтымақтастығымыз нығая берсін!

25 Сәуір 2017

Түлектерімізді жұмысқа орналастырудағы университетіміздің даму келешегінің стратегиялық тапсырмаларының бірі басшылығымыздыңERG жобасына қатысуының шешімі еді.

Бұрынырақ, 2017 жылдың 5-6 сәуірінде «Студенттік ортадағы жастардың кәсіпкерлігінің экожүйесін қалыптастыру» жобасының аясында Қарағандылық жоғары оқу орындарға ERG бар өңірлерінде кәсіпкерікті дамыту мәселелері бойынша өңірлік сарапшы – Арапова Сания мен AlmaU Кәсіпкерлік пен инновацияларды дамыту орталығының директоры Южанинова Ксения келді. Бұл кездесудің маңыздылығы ERG жобасына жоғары оқу орындарын іріктеу кезінде басты орын алған сараптамалық қорытынды жасалғанында.

21.04.2017 года Атамекен Өңірлік кәсіпкерлер палатасының базасында «Студенттік ортадағы жастардың кәсіпкерлігінің экожүйесін қалыптастыру» тақырыбында Дөңгелек үстел өтті.

ҚММУ атынан Стратегиялық даму, ғылым және халықаралық ынтымақтастық жөніндегі проректор Тұрмұхамбетова Анар Ақылбекқызы қатысты. Біздің ЖОО ERG жобасына қатысушылар санына енді және салтанатты ортада «Еуразиялық Топпен» өзара қатынас туралы шартқа қол қойылды.