Жемісті тәжірибе

20 Сәуір 2017

13-15 сәуір аралығында Мәскеу қ. Халық Достастығы Ресейлік университетте VIII Халықаралық ғылыми-тәжірибелік SCIENCE4HEALTH 2017 Конференциясы болды. Конференцияға қатысушылар Ресей, Қазақстан, Венгрия, Грузия, Украина, Польша, Литва және басқа елдерден келген студенттер, магистранттар, клиникалық ординаторлар болды.

Конференция ағылшын және орыс тілінде өткізілді.

Мен, Быкова Светлана Николаевна (7-курс интерні, ЖДТ), ауызша баяндамамен шықтым (бірлескен авторлар: Быкова Т.Н. (5-курс студенті), Полторак Д.А. (7-курс интерні, ЖДТ). «Терапия» (INTERNAL MEDICINE) секциясы жұмысының нәтижесі бойынша 1-орынды иелендім және бірінші дәрежелі дипломмен марапатталдым. Басты жүлде – Будапештте оқуға 50 % жеңілдік сертификаты.

Ректор, профессор Р.С. Досмағамбетова  тұлғасындағы ҚММУ басшылығына халықаралық дәрежедегі конференцияға қатысуға мүмкіндік бергені үшін,  кафедра меңгерушісі Г.Ж. Мершенованың басшылығымен №2 ЖДТ кафедрасының ғылыми үйірмесіне нәтиженің зерттеуіне және талқылауына көмектескені үшін, өзімнің ғылыми жетекшім Лазарева Галина Викторовнаға зерттеу тақырыбын ұсынғанына, жұмысқа қызығушылық және көмек көрсеткені үшін үлкен алғысымды білдіремін.