«Стоматология» мамандығының 3- курс білім алушыларының Research – based learning (RBL) әдісі қолданылған ғылыми жобалары

30 Наурыз 2017

29.03.2017 ж. № 1 Ішкі аурулар кафедрасында «Стоматология» мамандығында оқитын 3-006, 3-007 топ білім алушыларында Research – based learning (RBL) әдісі қолданыла отырып ғылыми жобалардың қорғауы өткізілді. Жобалардың ғылыми жетекшілері: кафедра оқытушылары С.О. Жексембаева, А.Т.Курманова. Жоба жасау барысында білім алушылар ғылыми зерттеулер өткізу және топ ішінде жұмыс істей білу дағдыларын толығымен игерген. Ғылыми жобаларды қорғау аяқталған соң, ең жақсы жұмыстар аталып, кейін жобаларды жақсарту үшін нұсқаулар беріліп,  ғылыми конференцияларда қатысу мүмкіндігі туралы айтылды.

Білім алушыларға және жауапты жетекшілерге атқарылған жұмыстары үшін алғыс білдіреміз.

№ 1 Ішкі аурулар кафедрасының ассистенті А. Т. Курманова.