Төрлeт, Наурыз!

28 Наурыз 2017

2017 жылдың 16 наурызында орыс тілі кафедрасы «Төрлeт, Наурыз!» атты мерекелік іс-шара өткізді. Концертке «Жалпы медицина» мамандығының бірінші курс студенттері қатысты.  Шетел бөлімі студенттерінің шығуы мерекеге ерекше шырай берді. Қазақ халық әндері мен билері үнді және қазіргі заман шығармаларымен жақсы үйлесті.  Қонақтарға арналып ұлттық тағамдарға толы бай дастарқан жайылды.  Залда Наурыздың ерекше жайма- шуақ мерекелік көңіл-күйі сезілді. Мерекенің қатысушылары мен қонақтарына профилактикалық медицина, биология және фармация факультеті деканының орынбасарлары Айсулу Макашевна Камарова мен Айнур Куралбековна Омарова құттықтау сөздерін жолдады. Әсем безендірілген зал, мол дастархан, көнілді шығармалар, игі тілектер ұмытылмас  мерекелік көңіл күй сыйлады.