«Жас қанат» байқауындағы Гран-при

10 Наурыз 2017

Жас орындаушылар мен шоу бағдарламалар жүргізушілеріне арналған Облыстық «Жас Қанат - 2017» байқауы 21-рет Кеншілер Мәдениет сарайында өтіп отыр.

Жыл сайын өтетін «Жас Қанат»  байқауы - Қарағанды облысының талантты ұжымдары мен орындаушылары күтетін мәдени шара.Коптеген жас таланттар армандары мен үміттерін осы байқауға қатысушылардың байланыстырады. Оның үстіне, жас байқауға қатысушылардың шеберлігін бағалауға Қали Байжанов атындағы концерттік бірлестіктің бас директоры Т.Н.Идрисов,танымал әнші Алибек Саликов келді. Әділ қазылар қатысушылардың тек вокалдық  қана емес,сондай-ақ, әртістік,пластикалық және сахнада өзін ұстау қасиеттерін бағалады.

Қарағанды Мемлекеттік Медицина Университетін Тулеев Айдар және Бекмурзаева Диана( Вокал), Скендирова Азима және Онбай Саламат (Шоу-бағдарлама жүргізушілері номинациясында) таныстырды.

Екі күндік байқаудан соң беделді әділ қазылар көрнекті де,  харизмалық байқау қатысушыларын анықтады. «Шоу-бағдарлама жүргізушілері» номинациясында ҚММУ студенті Онбай Саламат III дәрежелі диплом иегері атанса, қазылардың бірауыздан қабылдаған шешімімен «Конферансье» үйірмесінің жетекшісі Скендирова Азима «Гран-При» иегері атанды.

Жастармен жұмыс бөлімі