ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!!!

07 Наурыз 2017

Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (Ph.D.) дәрежесін алу үшін Диссертациялық кеңесі докторанттар Кадырова Ирина Адильевнаны(ғылыми кеңесшілері Ф.А.Миндубаева, м.ғ.д., профессор, ҚММУ физиология кафедрасының меңгерушісі,Вайва Хэндриксон, PhD, Вильнюс университетінің профессоры, Вильнюс қ., Литва) және Сарсекеева Назгуль Есентаевнаны (ғылыми кеңесшілері Б.Н. Кошерова,  м.ғ.д., профессор, ҚММУ клиникалық жұмыстар және үздіксіз кәсіби дамыту жөніндегі проректоры, Нино Табагари-Брегвадзе, PhD, профессор, Давид Твилдиани атындағы Медицина университеті, Тбилиси қ., Грузия) 6D110100-Медицина мамандығы бойынша философия докторы (PhD) дәрежесі берілуімен шын жүректен құттықтайды! (Комитет Төрағасының «Философия докторы (PhD) дәрежесін беру туралы» 2017 жылғы 22 ақпандағы № 258 бұйрығы).