Ғылыми-бағыттап оқыту онлайн семинары

16 Ақпан 2017

2017 жылдың 14 ақпан күні  Инновациалық технологиялар трансферті орталығында Ғылыми – бағыттап оқытуды енгізу бойынша онлайн семинар ұйымдастырылды. Семинар модераторы Әулие Герг (Ұлыбритания) университетінің докторы Элла Полтон болды.  Семинарға әкімшілік өкілдері мен кафедра меңгерушілері қатысты. Кездесу барысында негізгі қағидалар, мазмұны, құрылымы және студенттердің ғылыми-зерттеу жобаларын бағалау әдістері, сонымен қатар ҚММУ оқу жоспарына студенттермен орындалатын жобалар түрінде ғылыми-бағыттап оқыту жобасын кезең бойынша енгізу жоспар  қарастырылды (оқытушыларды (тьюторларды) таңдау критериі, зерттеу тақырыбын қалыптастыру тәсілі).  Аталмыш жобаны одан әрі жүзеге асыру және қолдану үшін Трансферт орталығы оқытушыларға арналған тренинг ұйымдастыруды жоспарлап отыр.