Research – based learning (RBL) – психикалық және мінез-құлық бұзылыстарының емдеу және диагностикасы, клиникалық хаттамаларды енгізу

13 Ақпан 2017

2017 жылдың 1 ақпан айында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің Психиатрия және наркология кафедрасында ғылыми жобаларды қорғау  Research – based learning(RBL) қағидаларды пайдалану арқылы Жалпы медицина және стоматология факультетінің 7 курс студенттерінің қатысуымен өткізілді.

Столярова Валентина Викторовна және Низова Виталина Викторовна кафедра ассистентерінің жетекшілігімен  7-025, 7-028 топтың  студентері  презентацияны шизофренияның емдеу және диагностикалық хаттамасына сәйкес дайындап және  қорғады.

Емдеу және диагностикалық хаттамаға сәйкес клиникалық мысалдарда ем тағайындау, дифференциалды диагностика өткізу, диагнозды қою алдында өзекті мәселелер зерттелді және анықталды.

В.В. Столярова