Ректормен кездесу
30 Желтоқсан 2015
25 желтоқсанда студенттік белсенділердің ҚММУ ректоры, профессор Р.С.Досмағамбетовамен жыл сайынғы кездесуін ұйымдастырды.
АКАДЕМИЯЛЫҚҰТҚЫРЛЫҚ БАҒДАРЛАМАСЫ БОЙЫНША
30 Желтоқсан 2015
БізҚазақстан-Ресей медициналық университетінің студенттері академиялықұтқырлық бағдарламасы бойынша ең үздік медициналық университеттердің бірі – Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде білім алу бақытына ие болдық.
ҚР ТӘУЕЛСІЗДІГІ КҮНІ АЯСЫНДА ӨТКІЗІЛГЕН МЕМЛЕКЕТТІК ТІЛ АПТАЛЫҒЫ «МЕДИЦИНА БІЛІМІ-МЕМЛЕКЕТТІК ТІЛ АЯСЫНДА»
30 Желтоқсан 2015
ҚММУ балалар жұқпалы аурулары кафедрасында жыл сайын мемлекеттік тіл апталығын атап өту дәстүрге айналған, бұл жылы да ҚР Тәуелсіздігі күні қарсаңында «Медицина білімі-мемлекеттік тіл аясында» тақырыбында өткізілді. Үстіміздегі жылдың 8 желтоқсанында кафедрада Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігі күніне, Қазақ хандығының 550 жылдығына және ҚММУ қазақ тілі апталығына арналған концерт өткізілді.
Шымкент қаласындағы жеңіс
28 Желтоқсан 2015
Желтоқсанның 9-10 аралығында Шымкент қаласында орналасқан Оңтүстік Қазақстан Мемлекеттік Фармацевтика Академиясында «Биология, медицина және фармация болашағы» жас ғалымдар мен студенттердің Үшінші халықаралық ғылыми конференциясы өтті.
"Анатомия- медицина негізі"
28 Желтоқсан 2015
Желтоқсан айының 12-жұлдызында Қарағанды мемлекетік медицина университетінде "Жалпы медицина және стоматология" факультетінің II курс студенттерінің арасында "Анатомия- медицина негізі" тақырыбында "Анатомия-1" пәнінен олимпиада өтті.Олимпиада 2 кезеңнен тұрды. 1- кезең- іріктеу кезеңі, тестілеу түрінде өткізілді. Бұл кезеңге 35 студент қатысты. 2- кезең- теориялық білімді тексеру және тәжірибелік дағдыларды меңгеру.
28 Желтоқсан 2015
Қазақстан Республикасының негізгі ұлттық мейрамы – Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күнін тойлау қарсаңында 14 желтоқсан күні №1 ішкі аурулар кафедрасының меңгерушісі Д.Ж. Тайжанованың 7- курстың тәлімгерлері З.К. Гусеинова, З.Б. Тауешеваның басқаруымен мамандығы «Жалпы медицина», «Ішкі аурулар» бағыты бойынша 7- курс интерндерінің күнімен осы атақты күнге арналған шара жүргізілді.
VI ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ЖАСТАР МЕДИЦИНАЛЫҚ КОНГРЕССІ «САНКТ-ПЕТЕРБУРГ ҒЫЛЫМИ ОҚУЛАР - 2015»
24 Желтоқсан 2015
2015 ж. 2-4 желтоқсанында академик И.П.Павлов атындағы Бірінші Санкт-Петербург мемлекеттік медицина университетінде VI Халықаралық жастар медициналық конгрессі өтті.
АИТВ достық қарым-қатынас арқылы берілмейді.
24 Желтоқсан 2015
ҚММУ-дің иммунология және аллергология кафедрасы қызметкерлерінің ұйымдастыруымен 10.12.2015 күні өткізілген дөңгелек үстел отырысында АИТВ-ның алдын алу сұрақтары туралы жастар арасында талқыланды.
Зияткерлер чемпионаты
24 Желтоқсан 2015
Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім "INSIGHT" пікірталас клубымен бірлесе отырып, ҚММУ-де "Не? Қайда? Қашан?" атты зияткерлік сайысының ашық чемпионатын өткізді. Студенттердің басын қосқан аталмыш сайыс Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президенті күніне орай өткізілді.
Академиялықұтқырлық – білім беру кеңістігіндегі Қазақстан интеграциясы талабында өзара тиімді ынтымақтастық 21 желтоқсан 2015 жыл
23 Желтоқсан 2015
Академиялық ұтқырлық, басқа елдерде профессор-оқытушылар құрамына қарастырылған оқыту мен сабақ беру өзара ынтымақтастық пен салыстыру ретінде оңтайлы қарым-қатынас мүмкіндігі бар ортақ білім беру мен ғылыми кеңістікті қалыптастыру үрдісінде басты құрам болып табылады.