Ректормен кездесу

30 Желтоқсан 2015

25 желтоқсанда студенттік белсенділердің ҚММУ ректоры, профессор Р.С.Досмағамбетовамен жыл сайынғы кездесуін ұйымдастырды.

Университеттің акт залы 300 студент оқу үздіктерін, курс старосталарын және топ кураторларын жинады.

Құттықтау сөзімен жиналғандарға оқу-әдістемелік жұмыс жөніндегі проректоры Вилен Борисович Молотов-Лучанский сөз сөйледі.

Өз бөлімдерінің жұмыстары туралы әсерлі таныстырылыммен интернатура факультетінің декан орынбасары - Шарапиева Жанна Бекетовна, жалпы медицина және стомалотгия факульетінің орынбасары Такуадина Алия Ибрагимовна, Оспанова Динара Тулеуовна, Кнаус Анна Александровна, Мухтарова Индира Багдатовна, Мофа Светлана Сергеевна, Культенова Махаббат Толегеновна, Байменова Айман Серикпаевна, Бегимбетова Раушан Кенжебековна және спорттық клубының басшысы Батиров Фахридин Абдижапарович сахынаға шықты.

Раушан Сұлтанқызы барлық жиналғандарды келе жатқан жаңа жылмен құттықтап, үздік студенттерге, өнер үйірмелерінің және спорттық секциялардың қатысушыларына үздік оқыған және университет өміріне белсенді қатысқаны үшін алғыс хаттарды табыс етті.  Сонымен қатар әрбір студент университет символикасымен омырау белгісімен марапатталды.
  Кездесу жылы, еркін жағдайда өтті, салтанатты рәсімнің қорытындысында барлық жиналғандар үшін тосын сый – «Шалқыма» симфоникалық оркестрінің орындауындағы классикалық музыканың концерті күтті.

Алуа КенесоваСамұрық» СР депутаты)
  Азима Скендирова (4-096 ЖМ) («Конферансье» үйірмесі)