Құдайберген Темірғалиевтің монографиясының таныстырылымы
23 Желтоқсан 2015
22 желтоқсанда ҚММУ ғылыми кеңес залында «Қоғамдық-тарихи трансформация үрдісінде мәдени сәйкестіліктің мәселесі» атты Құдайберген Теміргалиевтің монографиясының қоғамдық таныстырылымы өтті.
Дүниежүзілік диабетпен күресу күні
23 Желтоқсан 2015
Дүниежүзілік қант диабетімен күресу күні мақсатында №1 Ішкі аурулар кафедрасы, кафедра меңгерушісі м.ғ.д. профессор Д.Ж. Тайжанова, 7- курс инетерндері мен бірге № 45 орта мектеп гимназиясында қант диабетінің алдын –алуға бағытталған шара жүргізді.
«ҚММУ студенттері патриотизм жайлы!» студенттік шығармалар байқауының қорытындылары
23 Желтоқсан 2015
ҚММУ жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі ҚР Тұңғыш Президенті күнін мерекелеуге арналған студенттік шығармалар байқауының қорытындысын жасады.
Тәуелсіздік мәңгілікке
22 Желтоқсан 2015
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне орай, желтоқсанның 8 күні Қарағанды Қалалық Балалар ауруханасының базасында, Хирургиялық аурулар №3 және клиникаға енгізу кафедрасында 3-031, 3-076 «Жалпы медицина және стоматология» факультетінің топтарының қатысуымен «Тәуелсіздік мәңгілікке» атты іс-шара өткізілді.
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні
21 Желтоқсан 2015
1991 жылдың 16 желтоқсанында Қазақстанда Қазақстан Республикасының тәуелсіздігі жайлы Конституциялық заң қабылданды. Қазақстанның Тәуелсіздік күні - Қазақстан Республикасының басты мемлекеттік мерекесі. Бұл күнді мемлекет халқы жыл сайын 16 желтоқсанда тойлайды.
Болашақты нұрландыратын тәуелсіздік!
21 Желтоқсан 2015
Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігі күнін мерекелеу мемлекет болашағы – жастар үшін аса маңызды. Республиканың қалыптасу тарихын тани тұра жастар бостандық, тәуелсіздік, Отанға деген сүйіспеншілік және оған қызмет көрсетуге дайындық сияқты жалпыадамгершілік қасиеттерді біледі.
6 чемпионаттың қорытындысы.
21 Желтоқсан 2015
13 желтоқсанда жатақхана командалары арасында футбол бойынша ҚММУ VI чемпионаты финалдық пулькамен ойынымен аяқталды. Алтыншы біріншілікте № 1,2,3,4,6,7 жатақханалардың құрамасынан 8 команда, сонымен қатар меншік пәтерлерде тұратын студенттерден «Пәтер жалдаушылар 1» және «Пәтер жалдаушылар 4» екі команда қатысты.
II студенттік фестиваль
21 Желтоқсан 2015
«Біз-әртүрліміз, біз-теңбіз, біз-біргеміз!» студенттік фестивалі 11 желтоқсанда өтті. Осы жылы фестиваль екінші рет өткізілді және Қазақстан халқы Ассамблеясының 20 жылдығына арналды. Фестиваль делегаттары университеттің 300 үздік студенті болды.
ҚММУ қазақ тілі апталығы
21 Желтоқсан 2015
Тәуелсіздік күніне орай, 2015 жылдың 7 желтоқсан және 11 желтоқсан аралағында дәстүрлі түрде кең масштабта өткізілген «Медицина білімі – мемлекеттік тіл аясында» апталығы университет оқытушылары мен студенттері, қызметкерлері үшін көптеген жақсы іс-шараларға толы болды.
ҚММУ ректорымен кездесу
21 Желтоқсан 2015
2 желтоқсан күні "Профилактикалық медицина,биология және фармация" факультетінің белсенді студенттері мен Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің ректоры, профессор Досмағамбетова Раушан Сұлтанқызымен салтанатты кездесуі өтті.