16 желтоқсан - Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік Күні
15 Желтоқсан 2015
11.12.2015ж.сағ.17.00 ҚММУ №2 жатақханасында шет тілдер кафедрасының ұйымдастыруымен ҚР Тәуелсіздік Күніне арналған концерттік бағдарлама өткізілді.
Президент күні мерекесі
15 Желтоқсан 2015
ҚММУ ЖКМК кафедрасының ұжымы сабақ өтіп жүрген «Жалпы медицина» 5 курс студенттерімен «1 желтоқсан – ҚР тұңғыш президенті күні» деп арнайы заңмен бекітілген мереке күнін атап өттік. Бұл күннің мереке болып тарихта белгіленуі әркімді ойландырмай қоймайтыны анық.
Біздің Тәуелсіз Қазақстан.
15 Желтоқсан 2015
11.12.2015жылы №2 хирургиялық аурулар мен патологиялық анатомия кафедрасында бірінші және екінші оқу жылындағы хирург-интерндердің қатысумен тәрбие сағаты өткізілді.
Конфессияаралық диалог- Қазақстан тұрақтылығының негізі.
15 Желтоқсан 2015
Қарағанды Мемлекеттік Медициналық Университетінде 2012-2015 жылдар аралығында әлемге қауіп төндірген діни экстремизм мен терроризмге қарсы профилактикалық жұмыстар белсенді түрде жүргізіліп отырады.
Студент өз құқығыңды біл!
15 Желтоқсан 2015
7 желтоқсанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі Қазақстан студенттерінің Альянсы белсенділерімен бірге №2 жатақханада ҚММУ студенттерімен Қарағанды ОБП кәмелетке толмағандар іс бойынша полициясының участкелік инспекторлар Е.Е. Болысбаевпен және А.М. Мустафинмен дәстүрлі кездесуін өткізді.
Құрметті әріптестер және ҚММУ студенттері!
15 Желтоқсан 2015
2015 жылы Қарағанды мемлекеттік медицина университеті Қазақстанның медициналық жоолар арасындағы «Білім беру сапасын қамтамасыз ету бойынша тәуелсіз қазақстандық агенттігінің» Ұлттық рейтингісіне қатысты. Рейтинг қорытындылары бойынша Қарағанды мемлекеттік медицина университеті Қазақстан жооларының арасында 2 орынға ие болды.
1 желтоқсан – Дүниежүзілік ЖИТС – ке қарсы күн
15 Желтоқсан 2015
2015 жылдың 7 желтоқсанында эпидемиология және коммуналды гигиена кафедрасы №4 жатақханада жастар арасында АИВ – инфекциясының алдын алу бойынша тренинг өткізді. Тренингтің мақсаты студенттерді өздерінің қаупін бағалауға, қауіпті жағдайлардан алыс болуға және өздері мен жақындарын қорғауға үйрету болды.
РУДН-дағы олимпиада.
14 Желтоқсан 2015
2015 жылдың 26-27 қарашасында Ресейлік Халықтар Достығы Университетінің терапиялық стоматология кафедрасында терапиялық стоматология пәнінен халықаралық қатысумен 7-Бүкіл Ресейлік студенттік олимпиада өтті.
Жас журналистер мен блогерлердің алғашғы жиналысы
10 Желтоқсан 2015
26 қараша күні Қарағанды қалалық жастармен жұмыс орталығының ұйымдастыруымен «Достар Әлем» қонақ үй кешенінде жас журналистер мен блогерлердің алғашқы отырысы өтті. Бұл іс-шараның мақсаты жас журналистер мен блогерлер, белсенді студенттер мен студенттік БАҚ өкілдері үшін ғана емес, сонымен қатар өз болашағын осы саламен байланыстыратын мектеп оқушылары үшін бірыңғай диалогтық платформасын құру болды.
Дүниежүзілік ЖИТС – ке қарсыкүрес күні
09 Желтоқсан 2015
29 қараша күні «Таир» сауда үйінде тұрақты комитеттің офицері - Жамиля Разымованың және «Қарағанды облыстық ЖИТС-тың алдын алу және онымен күрес жөніндегі орталығы» өкілімен бірлесіп қоғамдық акция өтті. Акцияның мақсаты ЖИТС-тың таралуына, мәселесіне қоғамның назарын аудару болды.