Жаңа күнге қуанамыз
21 Желтоқсан 2015
Желтоқсанның 5 жұлдызы күні «Дүниежүзілік адам құқығы» күніне орай «Құлыншақ» балалар үйінде қайырымдылық іс – шара өтті. Атаулы іс – шара адам құқығын қорғау (SCORP) жергілікті - офицері Аяулым Сағаттың қолдауымен өткізілді.
«Бейбітшілік белдеуі»
21 Желтоқсан 2015
10 желтоқсан күні «Самұрық» Студенттік Республикасының білім министрілігімен «Бейбітшілік белдеуі» атты, ҚР тәуелсіздік күніне арналған дөңгелек үстел өткізді. Дөңгелек үстелде «Самұрық» Студенттік Республикасының басқа да министрілігінің мүшелері, депутаттары және Президенті қатысты.
ЖИТС - таңдамайды. Біз таңдаймыз!
21 Желтоқсан 2015
"1 желтоқсан - Дүниежүзілік ЖИТС-ке қарсы күніне" орай 3 желтоқсанда Иммунология курсы мен дерматовенерология кафедрасы және Қазақстан Ұлттық Медицина Жастары Ассоциациясы мүшелері ұйымдастырған "ЖИТС - тыңдамайды. Біз таңдаймыз!" атты дөңгелек үстел өткізілді.
«Заманауи биологиялық зерттеулер әдісі бойынша өзекті сұрақтар» тақырыбы бойынша студенттік конференция
18 Желтоқсан 2015
10 желтоқсан 2015 ж. молекулярлық биология және медициналық генетика кафедрасымен бірге пәнаралық «Заманауи биологиялық зерттеулер әдісі бойынша өзекті сұрақтар» тақырыбына «Биологиядағы зертханалық зерттеулер» және «Микробиология» пәндері бойынша, оқу үрдісі аясында студенттік конференция өткізілді.
16 желтоқсан - Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік Күні
15 Желтоқсан 2015
11.12.2015ж.сағ.17.00 ҚММУ №2 жатақханасында шет тілдер кафедрасының ұйымдастыруымен ҚР Тәуелсіздік Күніне арналған концерттік бағдарлама өткізілді.
Президент күні мерекесі
15 Желтоқсан 2015
ҚММУ ЖКМК кафедрасының ұжымы сабақ өтіп жүрген «Жалпы медицина» 5 курс студенттерімен «1 желтоқсан – ҚР тұңғыш президенті күні» деп арнайы заңмен бекітілген мереке күнін атап өттік. Бұл күннің мереке болып тарихта белгіленуі әркімді ойландырмай қоймайтыны анық.
Біздің Тәуелсіз Қазақстан.
15 Желтоқсан 2015
11.12.2015жылы №2 хирургиялық аурулар мен патологиялық анатомия кафедрасында бірінші және екінші оқу жылындағы хирург-интерндердің қатысумен тәрбие сағаты өткізілді.
Конфессияаралық диалог- Қазақстан тұрақтылығының негізі.
15 Желтоқсан 2015
Қарағанды Мемлекеттік Медициналық Университетінде 2012-2015 жылдар аралығында әлемге қауіп төндірген діни экстремизм мен терроризмге қарсы профилактикалық жұмыстар белсенді түрде жүргізіліп отырады.
Студент өз құқығыңды біл!
15 Желтоқсан 2015
7 желтоқсанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі Қазақстан студенттерінің Альянсы белсенділерімен бірге №2 жатақханада ҚММУ студенттерімен Қарағанды ОБП кәмелетке толмағандар іс бойынша полициясының участкелік инспекторлар Е.Е. Болысбаевпен және А.М. Мустафинмен дәстүрлі кездесуін өткізді.
Құрметті әріптестер және ҚММУ студенттері!
15 Желтоқсан 2015
2015 жылы Қарағанды мемлекеттік медицина университеті Қазақстанның медициналық жоолар арасындағы «Білім беру сапасын қамтамасыз ету бойынша тәуелсіз қазақстандық агенттігінің» Ұлттық рейтингісіне қатысты. Рейтинг қорытындылары бойынша Қарағанды мемлекеттік медицина университеті Қазақстан жооларының арасында 2 орынға ие болды.