II студенттік фестиваль
21 Желтоқсан 2015
«Біз-әртүрліміз, біз-теңбіз, біз-біргеміз!» студенттік фестивалі 11 желтоқсанда өтті. Осы жылы фестиваль екінші рет өткізілді және Қазақстан халқы Ассамблеясының 20 жылдығына арналды. Фестиваль делегаттары университеттің 300 үздік студенті болды.
ҚММУ қазақ тілі апталығы
21 Желтоқсан 2015
Тәуелсіздік күніне орай, 2015 жылдың 7 желтоқсан және 11 желтоқсан аралағында дәстүрлі түрде кең масштабта өткізілген «Медицина білімі – мемлекеттік тіл аясында» апталығы университет оқытушылары мен студенттері, қызметкерлері үшін көптеген жақсы іс-шараларға толы болды.
ҚММУ ректорымен кездесу
21 Желтоқсан 2015
2 желтоқсан күні "Профилактикалық медицина,биология және фармация" факультетінің белсенді студенттері мен Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің ректоры, профессор Досмағамбетова Раушан Сұлтанқызымен салтанатты кездесуі өтті.
Жаңа күнге қуанамыз
21 Желтоқсан 2015
Желтоқсанның 5 жұлдызы күні «Дүниежүзілік адам құқығы» күніне орай «Құлыншақ» балалар үйінде қайырымдылық іс – шара өтті. Атаулы іс – шара адам құқығын қорғау (SCORP) жергілікті - офицері Аяулым Сағаттың қолдауымен өткізілді.
«Бейбітшілік белдеуі»
21 Желтоқсан 2015
10 желтоқсан күні «Самұрық» Студенттік Республикасының білім министрілігімен «Бейбітшілік белдеуі» атты, ҚР тәуелсіздік күніне арналған дөңгелек үстел өткізді. Дөңгелек үстелде «Самұрық» Студенттік Республикасының басқа да министрілігінің мүшелері, депутаттары және Президенті қатысты.
ЖИТС - таңдамайды. Біз таңдаймыз!
21 Желтоқсан 2015
"1 желтоқсан - Дүниежүзілік ЖИТС-ке қарсы күніне" орай 3 желтоқсанда Иммунология курсы мен дерматовенерология кафедрасы және Қазақстан Ұлттық Медицина Жастары Ассоциациясы мүшелері ұйымдастырған "ЖИТС - тыңдамайды. Біз таңдаймыз!" атты дөңгелек үстел өткізілді.
«Заманауи биологиялық зерттеулер әдісі бойынша өзекті сұрақтар» тақырыбы бойынша студенттік конференция
18 Желтоқсан 2015
10 желтоқсан 2015 ж. молекулярлық биология және медициналық генетика кафедрасымен бірге пәнаралық «Заманауи биологиялық зерттеулер әдісі бойынша өзекті сұрақтар» тақырыбына «Биологиядағы зертханалық зерттеулер» және «Микробиология» пәндері бойынша, оқу үрдісі аясында студенттік конференция өткізілді.
16 желтоқсан - Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік Күні
15 Желтоқсан 2015
11.12.2015ж.сағ.17.00 ҚММУ №2 жатақханасында шет тілдер кафедрасының ұйымдастыруымен ҚР Тәуелсіздік Күніне арналған концерттік бағдарлама өткізілді.
Президент күні мерекесі
15 Желтоқсан 2015
ҚММУ ЖКМК кафедрасының ұжымы сабақ өтіп жүрген «Жалпы медицина» 5 курс студенттерімен «1 желтоқсан – ҚР тұңғыш президенті күні» деп арнайы заңмен бекітілген мереке күнін атап өттік. Бұл күннің мереке болып тарихта белгіленуі әркімді ойландырмай қоймайтыны анық.
Біздің Тәуелсіз Қазақстан.
15 Желтоқсан 2015
11.12.2015жылы №2 хирургиялық аурулар мен патологиялық анатомия кафедрасында бірінші және екінші оқу жылындағы хирург-интерндердің қатысумен тәрбие сағаты өткізілді.