ҚММУ шет тілдер кафедрасының кәсіби-бағдар беру жұмысы.
26 Қараша 2015
Заманауи экономикалық және саяси жағдай адамның жеке психофизиологиялық ерекшеліктеріне жоғары талап қоюды қажет етеді. Еңбектің мақсаты мен сипатын нарықтық қатынас түбегейлі өзгертеді, оның қарқындылығы жоғарылайды, шиеленісуішілік күшейеді, жоғары кәсібиліктік, төзімділік және жауапкершілік талап етіледі.
«Миссияға негізделген, Медициналық білім беру менеджменті және қаржыландыру» тренингі
26 Қараша 2015
«Қазақстанның денсаулық сақтау секторында институционалды реформаларды өткізу және технологияларды табыстау» С Компонентінің жобасын орындау шеңберінде Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде 2015 жылдың 02-13 қараша аралығында кафедра меңгерушілері мен бөлім басшылары үшін «Миссияға негізделген, Медициналық білім беру менеджменті және қаржыландыру» атты тренинг өтті.
Біз сатылмаймыз!
26 Қараша 2015
14-15 қарашада Қарағанды экономикалық университетінің қабырғасында «Біз жемқорлыққа қарсымыз!» жастар фестивалінің шеңберінде, Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің кубогіне алғаш рет «Біз сатылмаймыз» қалалық пікірталас турнирі болып өтті
ЖРВИ-діңалдын алу
24 Қараша 2015
14 қаңтарда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі «Конферансье» үйірмесінің (Жетекшісі Айжан Құрмаева) қатысушыларымен «Таир» сауда комплексінде «ЖРВИ дегеніміз не?» деген ақпараттық науқанын өткізді. Осы науқан екінші рет өткізіліп отыр және ҚММУ студенттері биыл 300-ден астам адамды қамтыды.
Тараздағы жеңіс
24 Қараша 2015
6-8 қарашада Тараз қаласында Қазақстан халықтары Ассамблеясының 20 жылдығына және Қазақ хандығының 550жылдығына арналған «Нұр Отан» партиясының кубогына Республикалық XIII пікірталас турнирі болып өтті.
Өскемендегі турнир
24 Қараша 2015
6-8 қарашада Өскемен қаласында Шығыс - Қазақстан облысының ішкі саясат басқармасының ұйымдастыруымен, медициналық ЖОО-дар арасында Республикалық пікірталас турнирі болып өтті.
«Құстарға қыс мезгілінде көмектес» экологиялық науқаны
24 Қараша 2015
Қараша айының 12- 14 күндері аралығында KazMSA офицері Мырзалы Тогжанның және «Жасыл ел» жастар еңбек жасақтарының басшылығымен университет қабырғасында, Қарағанды қаласының орталық саябағында «Құстарға қыс мезгілінде көмектес» атты экологиялық науқан өтті. Шараның мақсаты: құстардың қыста өмір сүру салтын көрсету; қатысушылардың құстарға деген қамқорлық көзқарасын тәрбиелеу; қиын кезеңдерде құстарға көмектесу. Іс-шараның өзі үш кезеңнен тұрады.
Республикалық «Жас Барыс» турнирі
20 Қараша 2015
Оралда өткен жас оғландардың белдесуі биыл тартысты болды. Жас мөлшеріне қарай үш топ бойынша өткен республикалық турнирге 260 палуан қатысып, әр салмақ бойынша мықтыны анықтады.
Журналистика – кәсіп пе немесе жан қалауы ма?
20 Қараша 2015
ҚММУ-да 5 қараша күні «Журналистика – кәсіп пе немесе жан қалауы ма?» атты кастинг өтті. Конкурстың ұйымдастырушысы «Ақжүніс» қыздар клубы мен «Самұрық» студенттер республикасы болды. Аталмыш конкурсы студенттер өздері қолға алғандықтан, университеттің студенттер қауымына сенім артатыны анық болды.
Репродуктивті денсаулықты сақтау
19 Қараша 2015
17 қарашада жастармен жұмыс жөніндегі бөлім СӨС ҚОО маманыД.М.Исетоваменбірлесе жалпы медицина және стоматология факультетінің II курс студенттерімен студенттердің репродуктивті денсаулығын сақтау және қорғау, салауатты өмір салтын құрастыру бойынша семинар өтті.