«ҚММУ студенттері патриотизм жайлы!» студенттік шығармалар байқауының қорытындылары

23 Желтоқсан 2015

ҚММУ жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі ҚР Тұңғыш Президенті күнін мерекелеуге арналған студенттік шығармалар байқауының қорытындысын жасады.

27 қазаннан 27 қарашаға дейін бір ай бойы университетің барлық факультеттер студенттері өздерінің шығармашылық еңбектерін бөлімнің электрондық мекенжайына жолдады.

Қорытындысында байқау комиссиясының назарына қазақ және орыс тілдерінде жазылған үш тақырып бойынша шығармалар ұсынылды: «Менің Отаным - Қазақстан», «Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті» және «Мен үшін патриотизм не?». Студенттердің өнерлері идеяның түпнұсқалылығы және ой-өріс кеңдігі бойынша бағаланды. Мәтінді баяндау сауаттылығы бөлек назарға ие болды.

Байқауды жариялай отырып ұйымдастырушылар студенттердің патриоттық сезімдерін тәрбиелеуге болысу мақсатын қойды.

Байқау шарттары бойыша тек 6 үздік еңбек дипломдармен марапатталады. Бірақ барлық шығармаларды оқып комиссия байқау барлық қатысушыларын алғыс хаттармен марапаттау шешімін қабылдады.

Шығармалар байқауының жеңімпаздары:

1. Гүлім Жақсыгелді, 1-001 Биол

2. Сымбат Аманкелді, 1-014 ЖМ

3. Назерке Бектұрғанова, 1-010 ЖМ

1. Елена Коряка, 2-075 ЖМ

2. Василиса Орлова, 1-002 МПІ

3. Салтанат Жүсіпова, 6-013 ЖМ

Мейрамкүл Ибадуллаеваның (2-038 ЖМ) «Нұр шаш шартарапқа - Қазақстан» атты өзі шығарған өлең «Медик» газетінде жарияланады.

Әсел Мамбетова

жастармен жұмыс жөніндегі бөлімінің маманы