Жүректен жүрекке

30 Желтоқсан 2015

26 желтоқсанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім «Жұлдыз» жастық денсаулық орталығы және аллергология және иммунология кафедрасының оқытушыларымен бірлесе отырыпмүмкіндіктері шектеулі балалар үйіне сапарды ұйымдастырды.

Жаңа жыл қарсаңында ҚММУстуденттері Аяз Ата және Ақшақардың қатысуымен мерекелік концерт дайыдады. Көріністің барысында балалар көрермендер ретінде ғана емес, сонымен қатар мейірімсіз Бармалейдің тіміскіліктерінен Аяз Ата мен Ақшақарға жаңа жылды кұтқаруға  көмектесіп театрланған қойылымның қатысушылары болды. Көрініс соңында ең белсенді тәрбиеленушілер Аят Атаның қолынан тәтті сыйлықтарға ие болды.

Мерекелік байдарламаның аяғында студенттер және тәрбиеленушілер ойын бөлмесіде өз ойындарын жалғастырды. Әлі көп уақыт балалар үйінің қабырғасындағы әзілдердің, күлкінің, қуаныштың үні өшіп қалған жоқ. Кішкентай көрермендер мерекелік концертке риза болып, қонақтарды әрдайым келіп тұруын сұрады.

Каныбекова Карина

«Жұлдыз» ЖДО жетекшісі