«Құлыншақ» балалар үйіне бару
18 Қаңтар 2016
№2 ЖжКМК кафедрасының ұжымы «Жалпы медицина» факультетінің 5 - курс студенттерімен бірге «Құлыншақ» балалар үйінің тәрбиеленушілерін Ескі Жаңа жылмен құттықтады. Балалар тек қана сыйлықтар емес, нағыз мереке, күлкі әрі қуаныш сыйлауға келген біздің оқытушылар мен студенттерді қуана – қуана қарсы алды.
«Сен жалғыз емессін»
14 Қаңтар 2016
2013 жылдың 6 желтоқсанында "Қазақстан - 2050" жалпыұлттық қозғалысы құрылды. Бұл жоба Қазақстан Республикасының елбасшысы Нұрсұлтан Назарбаевтың идеясы болды.
Екі ұрпақтың кездесуі
13 Қаңтар 2016
Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі өзінің күнделікті әрекетінде студенттерді патриоттық тәрбиелеуге ерекше назар аударады. Жас ұрпақтың, өз мемлекетінің патриоттық тәрбиесінің маңыздығын түсіне отырып, бөлім бұл игілікті тапсырмаға біздің құрметті ардагерлерді белсенді түрде тартады.
Мектеп- интернаттағы мерекелік концерт
13 Қаңтар 2016
23 желтоқсанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі ән салу (жетекшісі Байназар Нұрлыайым), «Конферансье» (жетекшісі Құрмаева Айжан) және «Жыр жауһар» поэтикалық клубы (жетекшісі Садыкова Дана) «Психикалық дамуы тежелген балаларға арналған мектеп-интернаты» ҚММ Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігі күніне арналған мерекелік концертті өткізіп қайтты.
Президенттің Қазақстан халқына Жолдауы
12 Қаңтар 2016
Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі «Самұрық» СР-ның белсенділерімен бірлесіп, ҚММУ жатақханаларында мемлекет президентінің Қазақстан халқына жыл сайынғы Жолдауын түсіндіру бойынша іс-шаралар өткізді.
ҒЫЛЫМ ЖӘНЕ ЖАСТАР
08 Қаңтар 2016
Балалар жұқпалы аурулары кафедрасының университеттің ғылыми жұмысындағы алатын орны ерекше. Профессор Роза Хасановна Бегайдарова 17жылдан астам уақыткафедраны басқарып келеді.
«Ауруханалық сайқымазақтар»
06 Қаңтар 2016
26 желтоқсанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім театр үйірмесімен бірге қаламыздың балалар ауруханаларында жыл сайынғы «Ауруханалық сайқымазақтар» қайырымдылық науқанын өткізді.
Балалар үйіне сапар
30 Желтоқсан 2015
24 желтоқсанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімімен «Қаракөз» шығыс билері халықтық ансамбілінің белсенділері Пришахтинсктегі «Таңшолпан» балалар үйіндегі тәрбиеленушілері үшін жаңа жылдық бағдарламаны ұйымдастырды.
Жүректен жүрекке
30 Желтоқсан 2015
26 желтоқсанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім «Жұлдыз» жастық денсаулық орталығы және аллергология және иммунология кафедрасының оқытушыларымен бірлесе отырыпмүмкіндіктері шектеулі балалар үйіне сапарды ұйымдастырды.
Жаңа жылдық ертегі
30 Желтоқсан 2015
23 желтоқсанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі ҚММУ белсенділерімен балалар үйіндегі балаларды келе жатқан 2016 жылмен құттықтап қайтты.