Мектеп- интернаттағы мерекелік концерт

13 Қаңтар 2016

23 желтоқсанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі ән салу (жетекшісі Байназар Нұрлыайым), «Конферансье» (жетекшісі Құрмаева Айжан) және «Жыр жауһар» поэтикалық клубы (жетекшісі Садыкова Дана) «Психикалық дамуы тежелген балаларға арналған мектеп-интернаты» ҚММ Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігі күніне арналған мерекелік концертті өткізіп қайтты.

«Жыр жауһар» студенттік авторлық клубының қатысушыларының орындауындағы ұлы қазақ ақындарының өлеңдері мектеп – интернаттың мерекелік безендірілген сахнасы ерекше сәнге бөледі.

Ән үйірмесі «Достарым», «Гүлдәурен» және «Сәлем саған, туған ел!» әндерімен кішкентай көрермендерді қуантты. «Конферансье» үйірмесінің қатысушылары жиналғандардың жақсы көңіл-күйде болуын қамтамассыз етті. Мектеп – интернаттың тәрбиеленушілері және оқытуышлары концерттік бағдарламаға риза болды және жиірек келулерін өтінді.

Эльза Калимуллина

2-077 ЖМ