Шетелде оқу.
02 Ақпан 2016
Біз, Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің студенттері, шетелде бір семестр бойы Барселона қаласындағы Менеджмент және Медицина мектебінде Ішкі аурулар, Акушерлік және Гинекология циклдары бойынша оқыдық. Ішкі аурулар мынаны қамтыды:
«Миссияға негізделген Медициналық білім беру менеджменті және қаржыландыру» тренингі
27 Қаңтар 2016
«Қазақстанның денсаулық сақтау секторында институционалды реформаларды өткізу және технологияларды табыстау» С Компонентінің жобасын орындау шеңберінде Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде 2016 жылдың 25 қантардан 05 ақпанға дейін кафедра меңгерушілері мен бөлім басшылары үшін «Миссияға негізделген, Медициналық білім беру менеджменті және қаржыландыру» атты тренинг жүргізіліп жатыр.
ҚАРАҒАНДЫ МЕМЛЕКЕТТІК МЕДИЦИНА УНИВЕРСИТЕТІ
27 Қаңтар 2016
ҚММУ Ғылыми кеңесінің №6 хаттамасына 2015 жылдың 21 қаңтарындағы хаттамасына ақпарат Санатты тағайындау туралы ақпарат: ҚММУ ғылыми кеңесінің төрағасы Ғылыми кеңестің отырысының ашылуы туралы ақпараттандырды және ҒК пен ПОҚ мүшелеріне санатты тағайындау туралы куәліктерін тапсырды:
Ресей невропатологиясы резиденттер көзқарасымен.
26 Қаңтар 2016
2015 жылдың 7 желтоқсанынан 27 желтоқсаны аралығында «Білім алушылардың академиялық ұтқырлығы» бағдарламасы аясында бірінші оқу жылының невропатология мамандығының резиденттері: С.Б. Бержаппарова, Ж. С. Нургалиева, Р.О. Тулеуов, А.П. Покрашенко «Орынбор мемлекеттік медицина университетінің» (ОрММУ) қабырғасында, дипломнан кейінгі білім беру факультетінде «Неврология» циклын меңгерді.
«Кәсіптер әлеміндегі түлек - 2016» кәсіби бағдарланған білім беру көрмесі
25 Қаңтар 2016
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың «Нұрлы жол – Келешекке жол» атты Жолдауына сәйкес № 5 орта білім беру мектебінің ресурстық орталығында 2016 жылдың 22 қаңтарында 9-11 сынып оқушыларына арналған педагогикалық және ата – аналар қауымы «Кәсіптер әлеміндегі түлек - 2016» кәсіби бағдарланған білім беру көрмесін ұйымдастырды: кәсіби бағдар беру және оқушыларды жұмыс кәсіптеріне, инженерлік – техникалық саладағы және медицина мамандықтарына дайындау.
ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!!!
25 Қаңтар 2016
Профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің «Медициналық – профилактикалық іс» мамандығының 3 - курс студенті Ұзақбаев Нұржан Сәтбергенұлын дзюдодан 1996-1997 ж.т. жастар мен қыздар арасында Қарағанды облысының Чемпионатында 73 келі салмақ дәрежесінде I орын алғанымен құттықтаймыз!
Спорт мерекесі
25 Қаңтар 2016
Қаңтар айының 19-шы жұлдызынан 21-ші жұлдызына дейін университет спорттық алаңдарында ҚММУ XXXXII-ші проффесорлық-оқытушылық құрам және қызметкерлер Спартакиадасы өтті. Жарыстарды ҚММУ Спорттық клубы ұйымдастырды.
Академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша Барселонаға сапар
21 Қаңтар 2016
2015 жылдың қазан – желтоқсан аралығында маған, Профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің Қоғамдық денсаулық сақтау мамандығының 5 - курс студенті Болатова Жанерке Ерлановнаға басқа да медициналық жоо-ның студенттерімен бірге академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша Барселонаның жоғары менеджмент мектебіне барып қайту сәті түсті.
Резиденттердің академиялық ұтқырлығының бірінші тәжірибесі.
20 Қаңтар 2016
2015 жылдың 7-ші желтоқсаннан 22-ші желтоқсаны аралығында «Білім алушылардың академиялық ұтқырлығы» бағдарламасы аясында екінші оқу жылының акушер-гинекологиятар резиденттері «Алтай мемлекеттік медицина университетінің» (АММУ) қабырғасында «Гинекологиялық эндокринология» циклын меңгерді.
PhDдокторы ғылыми дәрежесін ізденудегі диссертациясын қорғау туралы
18 Қаңтар 2016
28.11.2015 жылы Астана медициналық университетінің қабырғасында бірінші рет 6Д 110100 «Медицина» мамандығы бойынша м.ғ.д., профессор Г.Р. Батпенованың жетекшілігімен Диссертациялық кеңес жұмысын бастады.