Біздің қолымыздан келеді! Менің қолымнан келеді!» атты онкологиялық аурулардың алдын алуға арналған турнир
17 Ақпан 2016
2016 жылдың 8 ақпанында «Біздің қолымыздан келеді! Менің қолымнан келеді!» атты онкологиялық аурулардың алдын алуға арналған клубішілік турнирді өткізді.
"ҚММУ АРУЫ ЖӘНЕ ЖІГІТ СҰЛТАНЫ - 2016" КАСТИНГІ
17 Ақпан 2016
13 ақпанда жастармен жұмыс жөніндегі бөлім «ҚММУ аруы және жігіт сұлтаны - 2016» байқауының кастингін өткізді. Қатысуға ниет білдірген студенттердің арасынан 8 жұп таңдалды.
«Акушерлік және гинекология» мамандығы бойынша резидентура болашақ түлектерімен жұмыс берушілердің кездесуі
16 Ақпан 2016
10 ақпанда 2016 жылы Қарағанды мемлекеттік медициналық университетінде жұмысқа орналастыру мәселелері бойынша «Акушерлік және гинекология» мамандығы бойынша резидентура болашақ түлектері мен жұмыс берушілермен кездесу өтті.
«Жас Отанға» сайлау.
15 Ақпан 2016
11 ақпанда Қарағанды мемлекеттік медицина университеті жанындағы «Жас Отан» партиясының бөлімшесі жетекшісінің сайлауы өтті.
«Дәрігер-көшбасшы»
12 Ақпан 2016
27.01.2016 жылы Еңбек гигиенасы және кәсіби аурулар ұлттық орталығында психология негіздері және коммуникативтік дағдылар кафедрасының оқытушылары жас ғалымдарға «Дәрігер – көсбасшы ретінде» атты корпоративтік тренинг өткізді.
Құттықтаймыз!
09 Ақпан 2016
Құрметті әріптестер, Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің студенттері. Біздің университет Қазақстанның медициналық жооларының арасында жетекші орындарға ие болуын сақтап қалуын үлкен қуанышпен айтамыз!
«First Blood in KSU» пікірталас турнирі
09 Ақпан 2016
30-31 қаңтарда, КарМУ жарты жылдыққа дейінгі пікірталас турниріне қатысқан тәжірибесі бар ойыншылардың бірінші рет «First Blood in KSU» облыстық турнирі болып өтті.
Күйзеліске қарсы тренинг
09 Ақпан 2016
27 ақпан күні Денсаулық мектебі жұмысы аясында ҚММУ емханасында «Күйзеліс. Күйзеліске тұрақтылық» тақырыбында тренинг өтті. Тренингке университетіміздің белсенділері атсалысты.
Назар аударыңыз!
09 Ақпан 2016
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі (бұдан әрі - Министрлік) Ислам Даму Банкінің (бұдан әрі - ИДБ) басқару офисі ретінде 2016-2017 оқу жылына арналған ИДБ жоғары технологиялар стипендиялық бағдарламасы бойынша стипендия алуға өтініштер қабылдау басталғанын хабарлайды.
ҚММУ 4-6 курс студенттерінің арасында хирургиядан Олимпиада
09 Ақпан 2016
2015-2016 оқу жылында ҚММУгоспиталды хирургия кафедрасының бұрынғы ізгі дәстүр бойынша жоғарғы курс студенттерінің арасында хирургия бойынша олимпиада өткізілді.