Біздің қолымыздан келеді! Менің қолымнан келеді!» атты онкологиялық аурулардың алдын алуға арналған турнир

17 Ақпан 2016

2016 жылдың 8 ақпанында «Біздің қолымыздан келеді! Менің қолымнан келеді!» атты онкологиялық аурулардың алдын алуға арналған клубішілік турнирді өткізді.

Қазақстанның өлім статистикасында онкологиялық аурулар екінші орында, күн сайын 100 жаңа оқиғалар тіркеледі, сондықтан «Insight» пікірталас клубы осы мәселені талқылауды жөн көрді.

Тақырып катаң болғандықтан, біздің студенттер оған негізді түрде қарады, турнир аясында диагностиканың жаңа әдістері және бұл мәселені шешу жолдары талқыланды. Әрбір студент өз көзқарасын қорғады, орындар келесідей бөлінді:

1 орын БПФ, орыс лигасы: «Легион» Даноян Гарик (2-084 ЖМФ) - гладиатор

2 орын БПФ, орыс лигасы: «Алиот» Гофман Сабина (2-054 ЖМФ) - гладиатор

3 орын БПФ, орыс лигасы: «Слон» Ахметова Шолпан (2-055 ЖМФ), Жумашев Санджар (2-071 ЖМФ)

Барлық қатысушылар дипломдармен марапатталды.

«INSIGHT» пікірталас клубының жетекшісі

Фисенко Игорь Владимирович, 3-056 ЖМФ