Студенттер арасында әкімшілік және қылмыстық құқықбұзушылықтың алдын алу.
29 Ақпан 2016
18 ақпанда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде ҚММУ студентттерімен құқық қорғау органдарының өкілдерімен кезекті кездесу өткізді.
Резидентура болашақ түлектерімен жұмыс берушілердің кездесуі
26 Ақпан 2016
Университетте жыл сайын түлектердің жұмысқа орналасуын оңтайландыру мақсатында болашақ жұмыс берушілердің кездесулер өткізеді, 2016 ж. 15 ақпанында кездесу өткізілді. Іс-шараға Қарағанды облысының Денсаулық сақтау басқармасы, Қарағанды облысының медициналық ұйымдары:
Гран-при ҚММУ-ға жол тартты
26 Ақпан 2016
19 ақпанда Сәкен Сейфуллин атындағы қазақ драма театрында Қарағанды қаласының «Тілдерді дамыту және мәдениет бөлімі» ММ қолдауымен Оралхан Бөкей және Мұқағали Мақатаев атындағы XІІ қалалық поэтикалық байқау болып өтті.
25 Ақпан 2016
Медицинадағы клиникалық патология мен реабилитация бойынша XXII Халықаралық конгресс алғаш рет ТМД бойынша аллергологтар мен иммунологтардың қоғамы және аллергология мен клиникалық иммунологияның Еуропалық академиясымен бірлескен ұйымы болып 2016 жылы ұйымдастырылды.
Интерн болу аз – үздік болу керек!
24 Ақпан 2016
Ақпан айының 17 күні «Интернатура» факультетінің деканаты және СӨӨБ комитетінің ұйымдастыруымен 6-7 курс старосталарының жиналысы өткізілді. Интернатура факультетінің СӨӨБ комитеті оқу секторының басқаруымен 2015-2016 оқу жылының қысқы емтихан сессиясының қорытындысы жасалды.
2015 жылдың «Үздік ғалымымен» кездесу.
24 Ақпан 2016
19 ақпан күні «Самұрық» Студенттік Республикасы Ғылым Министрлігінің ҚММУ ғылыми-зерттеу орталығының директоры Азизов Илья Сулеймановичпен «Студенттерді ғылым саласына жұмылдыру» тақырыбында кездесуі өтті. Қызықты сұхбаттасу кезінде ол ғылым саласындағы бастамалары, құрмет, әрі үлгі тұтатын ғалымдар, өзінің ғылыми зерттеулері жайлы айтып беріп, өміріндегі жағымды естеліктерімен бөлісті.
Дін өкілдерімен кездесу
19 Ақпан 2016
2016 жылдың 11 ақпан күні ҚММУ-да студенттердің дін өкілдерімен кездесуі өтті. Ақпараттық-насихат топ мүшелері: С.А.Құрманов – облыстық орталық мешіттің наиб-имамы, М.А.Патрикеев – «Шіркеу және қоғам» Епархиалдық бөлімшесінің жетекшісі, протоиерей, Р.А.Саматаев – «Қарағанды обласының конфессияаралық қатынастары мәселелерінің зерттеу және талдау орталығы» АНТ ақпараттық-насихат бөлімінің басшысы, А.Ө.Саухымов– ректор көмекшісі,
TAME жобасы бойынша мәжіліс туралы есеп
19 Ақпан 2016
2016 жылдың 17 ақпанында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде «ТАМЕ - Медициналық қателіктерді жібермеу үшін оқыту» Эрасмус+ жобасы бойынша кеңейтілген ұйымдастырушылық мәжілісі өтті.
Мектеп – интернатқа сапар
18 Ақпан 2016
12 ақпанда, Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімімен Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің шығармашылық ұжымдары Психикалық дамуы артта қалған балаларған арналған мектеп-интернатының тәрбиеленушілеріне Қарағанды қаласының туған күніне арналған концерттік бағдарламаны ұйымдастырды және өткізді.
«Анатомия- медицина негізі»
17 Ақпан 2016
Желтоқсан айының 26 жұлдызында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде «Жалпы медицина және стоматология» факультетінің II курс студенттері арасында «Анатомия- медицина негізі» атты «Анатомия -1» пәнінен олимпиаданың соңғы кезеңі өтті.Ақтық кезеңде студенттер өздерінің теориялық білімдері мен тәжірбиелік дағдыларын көрсетті.