Резидентура болашақ түлектерімен жұмыс берушілердің кездесуі

26 Ақпан 2016

Университетте жыл сайын түлектердің жұмысқа орналасуын оңтайландыру мақсатында болашақ жұмыс берушілердің кездесулер өткізеді, 2016 ж. 15 ақпанында  кездесу өткізілді. Іс-шараға Қарағанды облысының Денсаулық сақтау басқармасы, Қарағанды облысының медициналық ұйымдары:  «Облыстық медициналық орталық» ҚМК, «Облыстық балалар клиникалық ауруханасы» ҚМК,  «Облыстық клиникалық ауруханасы» ҚМК, «Қарағанды қаласының №1 емханасы» ҚМК, «Балқаш қаласының орталық ауруханасы» ҚМК, «Саран қаласының орталық ауруханасы» ҚМК өкілдері, ҮКДФ деканаты және 1, 2, 3 оқу жылдардың резиденттері қатысты.

Жұмыс берушілерді түлектерге  ҚММУ клиникалық жұмыс және ҮКД Б. Н. Кошерова таныстырды.

Кездесуде жұмыс берушілер мамандықтар бойынша сәйкес келетін медициналық ұйымдардағы бос жұмыс орындар туралы, әлеуметтік қолдау бойынша өзекті мәселелер және қосымша жеңілдіктер туралы  жас мамандарға ақпарат берді.

Кездесу қорытындысы бойынша екі резидент «Эндокринология, соның ішінде балалар» мамандығы бойынша, КМК «Облыстық клиникалық ауруханасы» ҚМК, бір резидент «Невропатология, соның ішінде балалар»  «Облыстық клиникалық балалар ауруханасы» ҚМК бөлінді.

Клиникалық жұмыс және түлектерді жұмысқа орналастыру бөлімі