PhDдокторы ғылыми дәрежесін ізденудегі диссертациясын қорғау туралы

18 Қаңтар 2016

28.11.2015 жылы Астана медициналық университетінің қабырғасында бірінші рет 6Д 110100 «Медицина» мамандығы бойынша м.ғ.д., профессор Г.Р. Батпенованың жетекшілігімен Диссертациялық кеңес жұмысын бастады.

Диссертациялық кеңес 10 бөліктен құралады. Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің атынан ғылыми жұмыс жөніндегі проректор, м.ғ.д., профессор А.А. Тұрмұхамбетова және неврология кафедрасының меңгерушісі м.ғ.д., профессор М.Г. Абдрахманова шықты.

Бізге Е.А. Юхневич, Д.К. Калиеваға республикамыздың барлық медициналық жоо-ның докторларының ішінен, АМУ диссертацияны қорғауға өтініш білдірушілердің арасында ашық қорғауға бірінші болып шығып, одан жеміспен шығуға мүмкіндік берілді.

Диссертациялық кеңестің табысты жұмысының және қолайлы жағдайдың болуының нәтижесінде табысты өтті.

Докторантурада оқу барысында, диссертациямен жұмыс және ашық қорғауға дайындық кезінде әрқашан тұрақты және үлкен көмек көрсеткен  біздің аса құрметті ғылыми жетекшілерімізді атап өткіміз келеді: м.ғ.д., профессор, М.М. Түсіпбекова, м.ғ.д., профессор Р. Х. Бегайдарова, м.ғ.к., доцент Ш. С. Калиева, м.ғ.д., профессор

Е. М. Тұрғынов үлкен алғыс білдіреміз.

Біздің диссертацияны қорғау кезінде  м.ғ.д., профессор С.В. Лохвицкийға қолдау білдіргені мен көмегі үшін үлкен алғыс білдіреміз.

Біз шетелдік ғылыми жетекшілеріміз Грузия, Д.Твилдиани атындағы медицина университетінің профессоры С. Табагари, профессор Т. Чачхиани шетелде сынақ мерзімін өту кезіндегі көмектері үшін ерекше алғыс білдіреміз.

Сонымен қатар, ҚММУ Ұжымдық пайдалану зертханасының директоры м.ғ.д., профессор И.С. Азизов, мед. ғылымдарының магистры Д.Б. Бабенко және зертханасының барлық ұжымына үлкен рахметімізді айтамыз.

М.ғ.д., профессор Г.В. Федотовских және Астана қ. Халықаралық ғылыми медициналық орталығының орталық ғылыми-зерттеу зертханасының  барлық қызметкерлеріне алғыс білдіреміз.

Докторантураны Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде оқуға мүмкіндік берген ҚММУ ректоры м.ғ.д., профессор Р.С. Досмағамбетоваға, ғылыми жұмыс жөніндегі проректор, м.ғ.д., А.А. Тұрмұхамбетоваға, клиникалық жұмыс және үздіксіз кәсіби дамыту жөніндегі проректор, м.ғ.д. Б.Н. Кошерова зор құрметімізді білдіреміз.

Д.К. Калиева Патологиялық анатомия және

№ 2 хирургиялық аурулар